Aspon jednu vyhodu mame oproti mužom!

Príspevok v téme: Aspon jednu vyhodu mame oproti mužom!
aspon jednu

Ahojte čitala som teda ma to tak zaujalo... Každá si povie muži to majú ľahšie oni nerodia nemajú zakaždým menzes a bolestivý nekoja potom baby... Oni si pekne pokračujú v kariere a uživaju si!(Nechcem poburiť.. aj vy máte niečo horšie.. ale tak chcem sa podeliť čo som sa dozvedela:)) Takže čítala som a je to aj vedecky dokazané že :

Ženský orgazmus je 6-10 krát intenzívnejšie ako mužsky!!! Takže baby aspon niečo:)

mircoMY33

podivaj sa zeny vipravaju ze muzi to maju lahsie maju pravdu ale ked sa opytaj hociktorej zeny ci by sa chcela stat aspon na jeden den muzom co mislis ze odpovedia?ze nie ale muza ked sa opytas ci by sa chcel stat zenou tak vela povie ze asik ano.A dokonca ked sa embrio vivija tak do urciteho casu sme vsetci zenskeho pohlavia ale potom tam prevladne muzske chromozomy a staneme sa muzmi

alz-bee

niekto: mas pravdu-nic nie je biele a cierne:)...tak ale uznaj, co by si si vybral?:-)) mat slabsi orgazmus ale skoro vzdy alebo mat silnejsi a mat ho len obcas (castokrat nikdy, ale samozrejme, su aj take zeny, ktoreho maju furt) ?
Kazdopadne ale ten vyber vlastne nie je na nas...proste to priroda tak zariadila:-/

hgfhg

tak aby som to upresnil: podla prieskumov durexu ma pravidelne pri sexe orgazmus len 63% muzov!!! a aj muzom sa vypina cast mozgu...

niekto

sa neda povedat oni to maju lahsie alebo mi to mame tazsie nikto to nema jednoduche
na jednej strane ano muzi mozu dalej pracovat na svojej kariere ale na druhu stranu nemozu tolko casu travit zo svojimi detmi
nic nieje cierne ani biele

cital som jeden blog alebo co to bolo
chalanovi doslo zle v autobuse odpadol a zhodil zo sebou jednu babu nikoho v autobuse nezaujimalo ci je v poriadku nikto mu nepomohol vsetci sa zaujimali o tu babu ktorej nic nebolo ...

a hej orgazmus mate ovela dlhsi a silnejsi
niekde som cital ze ked ma zena orgazmus sa jej ciastocne vypina niektora cast mozgu
skuste pri tom ratat matiku 8-P
u muzou bol orgazmus prilis kratky aby sa to dalo zmerat ...

aspon jednu

pfuu tak to ti neviem povedať ale jeden vedec doktor..to skúmal 10 mesiacoch ako impulzi a tak na dobrovoľnikoch.. aa mate pravdu.. že keby sme ho zažili zakaždým! Aj ja z 10 sexov.. mám 5 orgazmov..

alz-bee

Takze ja osobne by som mala radsej orgazmus slabsi, no vzdy, nez slinejsi a raz za uhorsky rok...:-/
A inak by ma zaujimalo, ako take nieco vedia porovnat-orgazmus u zien a muzov:)

alz-bee

Len skoda, ze 99,9% muzov ma pri sexe orgazmus vzdy a my zeny ho mame mozno silensji, ale nie vsetky ho vieme pri sexe aj zazit :-(