Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

-----++PEELING TELA++------

Príspevok v téme: -----++PEELING TELA++------
sweetbunny

caute.Citala som , ze pred opalovanim by sme sa mali najprv "vyPEELINGOVAT" a tak bude opalenie rovnomernejsie.pls.. poradte mi ktory je najlepsi , alebo domaci recept.. len prosim vas nie NIVEU .. lebo ta najhorsie obstala v roznych testoch .. dakujem .. ak vam mozem pomoct aj ja v inych veciah POMOZEM..

sweetbunny

a co sa tyka tej kavy , tak som ju skusala .. je to dobry peeling fakt.. ti to krasne vyhladi plet.. skuste to .. a mas aj prijemnu aromu :D

sweetbunny

prave som skusila ten peeling so solou som zmiesala toto telove mlieko www.mysarisarishop.com a som to hned zacerstva dala na seba a pekne vmasirovala.. len oplachnut to bolo trosku problem , lebo to telove mlieko slo dole tazsie.. musela som potom pouzit toto img.mimishop.cz a ked som bola sucha , tak som bola cela hebka ... je to super .. budem skusat vzdy nieco ine

cica mica

krystalovy cukor + krem alebo telove mlieko sa zas používa ako peeling na nechty :) myslím na vyhladenie nechtov a odstránenie zvyškov tej kože keď si upravuješ nechty. namiesto tych kremov na nechtovu kozticku. ale malo by to byt zvdy cerstve, lebo ked ten cukor a sol nechas dlho stat v tom kreme, roztopi sa :) ja som tieto babske recepty citala niekde pred mnohymi rokmi a stale sa nimi sa riadim, samozrejme ze sem tam kupim aj nornmalny peeling (najma na tvar, tam sa neodvazim dast si sol), ale tieto receptiky su super, funguju a su lascne.

leilushka

a inac citala som, ze ani ten kryst. cukor nie je zly a este vies co je dobry peeling na telo? kava - zrnka, ktore ti ostanu na dne po vypiti kavy su super a zaroven aj na celulitidu :)

sweetbunny

DAKUJEM VAM BABY ZA RADY >. myslim, ze nie len MNE POMOZU, ale aj OSTATNYM..inak leiushka..moja mama je avon lady :D takze to asi nebude problem.

cica mica

domaci recept - na najlacnejsi piling. zmiesaj obycajnu kuchynsku sol + hociake telove mlieko. s tym si vymasiruj telo v sprche ako s peelingom a zmi.

leilushka

ozaj je dobry! ked je v akcii oplati sa kupit, je jemny a krasne vonia :) sestra robi s avonom, no mas pravdu, ani ja ho teraz v katalogu nevidim, no ak mas nejaku znamu co robi s avonom dlhsie ako 6 mesiacov, tak dostava letak s akciami pre avonlady kde tento peeling stoji len do 100sk. a to sa neda nekupit :)

sweetbunny

preesne nad tym som rozmyslala nad tym avonom ,, ale newedela som ho najst. .. bolo tam len na tvar..aj my mame avon .. naozaj je dobry ??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

-----++PEELING TELA++------ - Fórum - ZDRAVIE.sk