Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

-----++PEELING TELA++------

Príspevok v téme: -----++PEELING TELA++------
sweetbunny

caute.Citala som , ze pred opalovanim by sme sa mali najprv "vyPEELINGOVAT" a tak bude opalenie rovnomernejsie.pls.. poradte mi ktory je najlepsi , alebo domaci recept.. len prosim vas nie NIVEU .. lebo ta najhorsie obstala v roznych testoch .. dakujem .. ak vam mozem pomoct aj ja v inych veciah POMOZEM..

kaprinai

ahojte ja pouzivam prirodny peeling na telo metamorfozu a brown sugar , som velmi spokojna krasne vyhladia pokozku

Bubliii

Noo tak to posledné je jednoznačná reklama, lebo na to stačí obyčajný kávový sós s medom alebo vodou. ja to tak robím a stačí to.

sweetbunny

a co sa tyka tej kavy , tak som ju skusala .. je to dobry peeling fakt.. ti to krasne vyhladi plet.. skuste to .. a mas aj prijemnu aromu :D

sweetbunny

prave som skusila ten peeling so solou som zmiesala toto telove mlieko www.mysarisarishop.com a som to hned zacerstva dala na seba a pekne vmasirovala.. len oplachnut to bolo trosku problem , lebo to telove mlieko slo dole tazsie.. musela som potom pouzit toto img.mimishop.cz a ked som bola sucha , tak som bola cela hebka ... je to super .. budem skusat vzdy nieco ine

cica mica

krystalovy cukor + krem alebo telove mlieko sa zas používa ako peeling na nechty :) myslím na vyhladenie nechtov a odstránenie zvyškov tej kože keď si upravuješ nechty. namiesto tych kremov na nechtovu kozticku. ale malo by to byt zvdy cerstve, lebo ked ten cukor a sol nechas dlho stat v tom kreme, roztopi sa :) ja som tieto babske recepty citala niekde pred mnohymi rokmi a stale sa nimi sa riadim, samozrejme ze sem tam kupim aj nornmalny peeling (najma na tvar, tam sa neodvazim dast si sol), ale tieto receptiky su super, funguju a su lascne.

leilushka

a inac citala som, ze ani ten kryst. cukor nie je zly a este vies co je dobry peeling na telo? kava - zrnka, ktore ti ostanu na dne po vypiti kavy su super a zaroven aj na celulitidu :)

sweetbunny

DAKUJEM VAM BABY ZA RADY >. myslim, ze nie len MNE POMOZU, ale aj OSTATNYM..inak leiushka..moja mama je avon lady :D takze to asi nebude problem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.