Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcna chrbtica

Príspevok v téme: Krcna chrbtica
mimec

Ahojte. UZ asi mesiac pocitujem tlak v hlave, nabeh na tocenie hlavy. Raz sa mi strasne tocila hlava a odvtedy to mam. Neurolog povedal ze mam blokove postavenie krcnej chrbtice a preto mi to robi a ze to moze byt aj z rastu ked sa chrbat natahuje.Da sa stym fungovat no je to take hranicne. Mam len 17 tak mam strach aby to nebolo nieco vazne. Nemate niaku podobnu skusenost?

Ifka9

Aj ja mam problem s krcnou chrbticou..viackrat ju mavam zablokovanu a väcsinou to konci hospitalizaciou, ked mi podavaju osem dni infuzie a injekcie na uvolnenie svalstva..minuly rok som tiez absolvovala masaze ultrazvukom..a to mi na cas pomohlo..ale tento piatok sa bolesti dost intenzivne vratili a v nedelu som od bolesti odpadla..zachranka ma vzala do nemocnice a dostala asi 15 vpichov priamo do chrbtice..zabralo to asi na dve hodiny..kazdopadne odporucam rehabilitacie,masaze a fyzioterapeuta a plavanie..a pravidelne cvicenie, ktore ja dost zanedbavam a potom je takyto vysledok..ku vsetkemu mam aj skoliozu od osmich rokov..a dnes mam 20..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcna chrbtica - Fórum - ZDRAVIE.sk