Môj predomnoui mal vzťah smužom

maruškaja

Muriska, tak ty sa neboj že tvoj je gay to skôr by som povedala že už veľa žien mal ten tvoj...to ti ja hovorím..

maruškaja

Muriska..tak práveže môj sa o seba vôbec nestaral, a modne oblečenie to mu nič nehovorilo,,,úplny opak v živote by som to o nom nepovedala... a to sa z neho vyklulo,,,a nakoniec mi povedal ved moji kamaráti to svojím priateľkam v živote nepovedia , to len ja som taký úprimný...

muriska

O mojom priatelovi si vela ludi mysli, ze je gay, aj po nom jeden chlapec vysiel v skole, s tym ze je homosexual, pricom on je taky pekny, stara sa o seba, je stylovy a trendy ako sa to povie.Teraz nie kazdy dokaze vycitit ze kto je gay a kto nie, podla mna blbost. To ja by som mohla povedat o kazdom chlapovi co privela klipka ocami alebo kto sa vyzna v mode.

alzbee

maruškaja: Uplne ta chapem, lebo ako som uz spominala, tak mam kamosa gaya...a proste odvtedy na kazdeho chalana, co pozriem, si hned myslim, ze je gay, lebo ten kamos mi furt hovori-a henten je taky, ten taky, lebo ze oni sa vedia medzi sebou poznat-proste to vycitia, ktory je gay...a pritom mi niektori pripadaju byt totalne hetero...uz som kolkokrat mala aj ja haluze pri mojom priatelovi, ze co ak je aj on taky...kazdopadne tiez by to mnou riadne zamavalo, keby sa mi priznal, lebo sme spolu vyse 2 a pol roka... a ostala si s nim teda?

jahôdeka

takže...je to hrozné zistenie...ale tak co bolo to bolo kazdy je iny a minulost je u niekoho velmi divna..bolo to pred tebou takze ........ale necudujem sa ti asi by som to nevedela zobrat...ani ja by som to nevedela pochopit a ist dalej aj s takou hroznou mylsienkou v hlave pretoze by som stale pomyslala nato ako je to mozne ze prave moj chlap sa vyspal s niakym inym chlapom...ak po tom zisteni uz k nemu nic necitis tak zahod to za hlvu a nemysli nato,..ale ak ho lubis tak to ber tak ako to je...