cukrovka a sex

Adam znalec

Ja pre Vas pridam este jeden prakticky clanok. Bohuzial sa treba uz teraz zmierit s tym, ze diabetik ma v neporiadku cievy a oslabene prekrvenie, takze do penisu neputuje dost krvi na pevnu erekciu. Lieky tiez erekciu oslabia.. Moznosti zial nie je vela.. Podrobne tu - vimax.sk

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

zina11

Najhlavnejšia príčina je určite vysoký cukor ale aj iné okolnosti napríklad slabá erekcia.Používam erectan intim gel na prekrvenie pohlavných orgánov a je to určite lepšie

klemo

Ja mám cukrovku veľa rokov najprv bolo všetko v pohode ale časom to už nešlo bez liekov. Skoro žiadne lieky ti nedoporučia lebo nie sú vhodné pre diabetikov,ale našiel som volajú sa Erectan beriem dlhodobo a pre manželku objednávam intim gel erectan lebo ho môžu aj diabetici.Je to s týmito pomocníkmi oveľa lepšie.Ale chuť na sex už nie je to čo bolo kedysi,ani sami nevieme príčinu

lakimka

No sama som diabetička apoviem ti že mykoza je hlavne ak máš stále vysoký cukor . Ja mávam hladiny vysoké a to je potom problém neviem sa toho zbaviť. Stále dookola to isté mastičky ,výplachy,lieky, teraz mi poradila sestrička z gyndy že mám skúsiť Enzymax je to špecialne na mykozy.

len ja1

Mam piatela,ktory je diabetik.v poslednom case casto riesime mykozy..a viem ze nema inu..je to mozne ,ze cukor je na vine?