Je palenie vo vnutri mykozou?

Príspevok v téme: Je palenie vo vnutri mykozou?
strieska

Ahoj, potrebovala by som poradit. POcitujem palenie vo vnutri, nie na povrchu, ale jednoducho akoby som mala vo vnutri ohen... Gynekologicka mi urobila cytoster a tam to oznacili za zapal s pritomnostou leukocytov. Dala mi na to krem gynozal, alebo nieco take, ale potom som medzitym brala antibiotika a tak, ked som prisla na kontrolu a prezrela ma povedala, ze mam hnisavy zapal a dala mi Candibene. Prisla som teraz na kontrolu a stale ma to pali a mam vo vnutri taky biely vytok a tak mi teda dala Fungolon lieky a krem Fungicidin. Stale vsak nemam pocit, ze to zabralo. Nie som si ista, ci to je mykoza, ci z coho je ten zapal... Neviete mi poradit co by to mohlo byt? Nebavi ma stale do seba nieco davat a ziadny vysledok. Ved ja nemam ziadne svrbenie iba palenie, ani nemam pocit, ze je to na sliznici ale akoby vo vnutri. Mam pocit, ze to preslo az do zapalu mocoveho mechura, lebo som zacala chodit stale na WC.Vsetko som jej povedala a ona stale svopje... mykoza!!! Mozno ma pravdu, ale nerada by som to podcenila.

strieska

nasla som tie informacie na nete a ked som sa pozrela do svojich vysledkov, tak tam bolo nejake oznacenie Bethesda alebo cosi take... skus si dat to slovo do vyhladavaca a zistis viac... na stranke cytolab to tiez rozobera gynekolog a pise, ze vysledky 2-3 sa uz v sucasnosti nemaju pouzivat, ze je to nejaka zastarala klasifikacia, ktora ma slabu vypovedaciu schopnost

strieska

vsade citam, ze klasifikacia 2-3 sa uz nepouziva, ze podla Bethasdy klasifikacie to musi byt jednoznacne 2 alebo 3... a ze to musi vediet ten cytolog vyhodnotit

1111111

tak by som k nej šla a povedz jej,že si vybrala liečbu,ale necítiš zlepšenie,ak je to normálna doktorka mala by ti vziat kultivácie sama od seba,ak nie tak ju o to popros,takéto liečenie naslepo večšinou nemá velký význam,,,,a PAP1 má máloktorá žena, zo 100žien možno 10,,, takže nález PAP2 sa považuje za dobrý nález,,,,ASCUS je už PAP2-3 al,PAP3, može ho sposobovat aj zápal,ak máš takýto nález doktorka ti musí opakovat cytoster za 3-6mesiacov,nie až za rok,na to si daj pozor

strieska

nie, myslim, ze ani nie... ale dnes som dobrala posledne... brala som kazde 3 dni 3 kusy naraz... celkovo ich bolo 8 tabliet... lekarka tvrdila, ze zaberu rychlo... ja som dnes vzala posledne a nejako sa necitim az tak super a dala mi aj Fungicidin, ale ten som vysadila, lebo som mala pocit, ze ma este viac pali po nom... tak neviem

strieska

tak neviem preco som mala napisane na vysledkoch PAP 2, podla klasifikacie Bethasda ci ako sa to vola... ale lekarka mi zatial odmietla robit ster, kedze stale je tam zapal a pali to... ale kultivaciu urobit ju nenapadlo... neviem, ci amm ist za nou prem menzesom a iadat tu kultivaciu, alebo este vydrzat...

1111111

cytologia PAP 2 nie je ascus to máš PAP2-3,a musíš sa preliečit a po menses zopakovat cytoster,,,,,,,,,može to byt mykoza po tých antibiotikách,aj pri mykoze može byt pálenie a bolest ale aj svrbenie,a ten zápal ti stále pretrváva dodnes???tak by bolo vhodné urobit kultiváciu výsledky predbežné sú aj za 3dni /po telefone/,a preliečovat tak