Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: kde ste sa zoznamili s vasim buducim partnerom?

ShaulaThalit

tak, ja priatela mam, keby troska zmenil niektore veci, tak by som bola taka happy ako Ferda mravec ked sa zenil

tibka

www.zoznamka.sk :))

odpovedala som mu na inzerat.. sme spolu skoro dva roky, rok a pol spolu zijeme a sme zasnubeni... a cim dalej sa lubime viac a viac... :))

ShaulaThalit

pekne, ja mam pocit, ze romanticka laska uz neexistuje, taka ta s kuskom sialenstva a obety.... tak aspon niekto je tu viac happy.

zabicka1611

a co sa tyka tych znamosti z diskotek a barov....hovori sa ze taky vztah nema dlhu trvacnost!! co ja mozem len POTVRDIT!!!

zabicka1611

pekna tema..tak sa pridam..ja som svojho terajsieho priatela spoznala na ihrisku..futbalovom...bola som akurat po rozchode a zivot ma absolutne nebavil...sestra so sesternicou ma vytiahli na ihrisko, ze chalani maju trening tak sa mam ist kuknut...no a ked som toho svojho uvidela uz som vedela ze je ten PRAVY!!! Vtedy som si pripadala ze tam nikto ini okrem nas 2 ani nie je!! :DD proste laska az po usi :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde ste sa zoznamili s vasim buducim partnerom? - Fórum - ZDRAVIE.sk