co maskrtit vecer

Zdravo

Tipický lenivý prístup našich obchodníkov, pričom ani nie sú schopní fundovane odpovedať. Sami jedzte tie vaše sladké blbosti z Nestlé. Veď tam žiadny produkt čo dovážate ani nemá obsah cukru pod 6%!!! Sladký a nezdravý!!!! hnus. Asi podla vašej tradície. To je ale prístup. Otravne si deti lebo to je tradícia??!!!

Zdravo

Tipický lenivý prístup našich obchodníkov, pričom ani nie sú schopní fundovane odpovedať. Sami jedzte tie vaše sladké blbosti z Nestlé. Veď tam žiadny produkt čo dovážate ani nemá obsah cukru pod 6%!!! Sladký a nezdravý!!!! hnus. Asi podla vašej tradície. To je ale prístup. Otravne si deti lebo to je tradícia??!!!

liptov

Poznám weetabix, nič lepšie neexistuje. Niečo velmi dobré a zdravé vyrába Nestle z " wholeweat" minimum cukru volajú sa Shredded wheat a Shreddies. Nestle tu dováža cerealie a tak som si povedala prečo nie Shredded wheat a Shreddies. Naschvál som nenapísala list slovenskej pobočke, ale priamo do Anglicka. Oni mi odpísali, že moju žiadosť posúvajú slovenskej pobočke. List som napísala asi pred 12rokmi. Poverená osoba z Nestle Slovensko mi odpísala, že plánujú dovážať chocapic. Weetabix neplánujú dovážať, lebo to nieje naša tradícia. Takže naša tradícia je byť hlúpy a dovážať sladké cereálie, ktoré aj tak neboli našou tradíciou. Hnevá ma to a určite im znovu napíšem, ked nás bude viac možno sa niekto zobudí. Weetabix (volal sa ináč, lebo to bol výrobok M and S, ale tá istá kvalita) som kupovala v Košiciach v top britskom obchode Marks and Spencer, ktorý tu už nieje :(. Weetabix aj ostatné cerealie, ktoré som spomenula majú nemci. Prečo máme kupovať Weetabix 48ks z českej stránky, ktorý stojí 11.30 ked v tescu v británii stojí 2.80 libier je to family pack. Potom tam majú weetabix 72ks - mega pack za 6.00 libier.