Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co maskrtit vecer

nevada

ked uz mam chut vecer nieco zjest, co sa stava malokedy, tak si dam sardinky bez peciva, iba ciste. je to pochutka

ojka

hlavne zeleninkuuuu (: a nejaké tie bielkoviny.
ovocie treba papat skor cez den, lebo je v nom dostatok sacharidov, čo večer pred spankom nie je najlepšie (;

karioll

zeleninovy salat so syrom,zeleninovu polievku,varenu brokolicu so struhanym syrom,
na vecer sacharidy uz nepotrebujes,preto by som vylucil ovocie,cestoviny,zemiaky,ryzu,chlieb...

usiko

no, neporadim, ja si davam nanuk, alebo aj dva...alebo BEBE dobre rano kakaove, alebo 2-3 musli tycinky fit.....toto si spapam po velkej veceri.....

anus

weetabix som mala vždy po ruke,ked som bola hladná a za 1 rok som schudla 16 kg-upravil sa mi metabolizmus,kilá išli samé dolu bez veľkej fyzickej aktivity

anus

PREčO NA SLOVENSKU NEDOSTAť KÚPI´T WEETABIX ?...žILA SOM V UK A TIETO CEREáLIE MI VEľMI CHýBAJÚ NEVIEM ICH NIčíM NAHRADIť - MYSLíM TIE OBYčAJNé NEOCHUCOVANé... AJ KED CEREáLIí JE V REťAZCI OBCHODOV NEÚREKOM

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co maskrtit vecer - Fórum - ZDRAVIE.sk