Voda ako liek

fjgdfghb

preco ju vyúrdnem?samovolne!a bez varovania!nastastie sa mi to stalo len doma.proste s necakanym prdom vyjde voda.vite si to predstavit?

jajka001_

pol litra...liter a pol je moc. opatrne s tou vodou, to tiez nie je zdrave vela vody vypit naraz. dá sa na to aj umriet

biopich

clovek by za den mal vypit 2,5 litra vody ked su horucavy aj viacej. Ja tiez pijem len vodu z vodovodu a nic ine. Rano je najlepsie vypit co najviac vody tym sa clovek precisti :-) tak je to aj v 90 dnovej diete do 12tej iba voda a kus ovocia...asi na tom nieco bude. Najprv je nechut k vode ale casom ti zacne chutit potom uz bez nej nevydrzis :-) aspon u mna to tak bolo. Ja som sa ju naucila pit tak ze stale mam pred sebou pol litrovy pohar studenej vody a akonahle ho dopijem idem si na dalsiu vodu a stale pohar nosim so sebou po byte. Alebo si napustim dvojlitrovu flasku a dolievam aspon mam prehlad kolko som uz vypila. S vodou clovek asi nic nepokazi. Treba si vazit ze jej mame dostatok a skoro zadarmo. A nie cpat sa colou a inymi sladenymi napojmi.

Tu končím

Niekto šikovný vymazal príspevok s dlhodobou skúsenosťou o účinkoch zdravej vody na ľudské telo. Nebola tam žiadna reklama ani adresa kde sa táto voda dá objednať. Je mi ľúto že skúsenostná pravda sa na tejto schránke nedá uverejniť ! Príspevok bol uverejnený pod názvom Golden Vater,12:00xxx,xxx.2.86. Za dobrotu na žobrotu - porekadlo má pravdu.A pomáhajte ľuďom!

siika

ja vody vypijem dost ked som doma a pod..ale ked mam skolu, tak to proste nestiiham..ale tiez si myslim ze je najlepsia z vodovodu..aj ja pijem iba tuu :)