Ake probiotika?

zuziq

to fakt su probiotika z lekarne zle? lebo ja uz dlhsie uzivam z lekarne, poradila mi ich doktorka ale je pravda ze zatial som si nejaku velku zmenu nevsimla. a vy si ich teda objednavate cez net? neporadil by teda niekto nejaku dobru stranku, kde sa daju objednat?

Ivka 1

Suhlasim, probiotika z lekarne maju skodlive vedlajsie ucinky a ich vstrebatelnost je 8 - 10 %. Rovnako je to aj s vitaminmi, lebo su anorganickeho povodu a telo ich nedokaze tak spracovat ako tie,ktore su z prirodnych zdrojov a spracovane prirodnou cestou. Je to vsak na
kazdeho rozhodnuti co si vyberie.

Mimi323

V každom jednom doplnku z lekárni som našla škodlivé látky. Toľko k doplnkom z lekárne. Ak máme prístup k lepším a lacnejším doplnkom, tak nevidím dôvod utekať do lekárne.

[zruseny12]

DARIKA
mozes si kupit v lekarni az prides domov aj PSYLLIUM PLUS...je to tiez velmi dobre na creva atd.obsahuje probiotika,omega3mastne kyseliny...
zelam vela stastia aby ti pomohli,ale verim, ze traviace enzymy ti pomozu.../mne velmi pomohli/

darika

Mimi,toto je to,co mi Damian doporucil-Betain 9.72, Digestzyme 12.66, Acidophilus 17.54.Ja som si zobrala vsetko.Kazdy ma vraj iny ucinok,tak ich mozem brat naraz.Vyjde ma to dokopy 40 eur,len mam to na skusku,aby som vedela ci zaberie.Nechcela som velke balenie.Ja to zistim ale az neskor,lebo teraz som v cudzine a domov sa vraciam o 3 tyzdne,tam som si to dala poslat.

Mimi323

Darika, inak aj ja som ich objednala :)
Manžel prišiel domov s tým, že ma traviace ťažkosti, takže som tiež hneď písala Damianovi :)
Predpokladám, že si vzala tie lacnejšie za 11 libier, vravel, že tie stačia.

darika

Tak som si to uz aj objednala.Som bola trosku v soku,pretoze odpoved na mail mi prisla za par minut.Ked som niecomu nerozumela,vzapati som dostala odpoved.Tak teraz uz len cakat ci zaberu.Moc vam vsetkym dakujem za rady.