Škvŕkanie v bruchu

DrMajakova

Ak sa Vám to stáva veľmi často a dlhodobo, tak si na škvrkanie v bruchu treba dať pozor a radšej zajsť s tým k doktorovi na odbornejšie vyšetrenie, pretože sa za škvrkanim môžu skrývať aj vážnejšie choroby vyliec.sk

skrko

Dobrý, ja mám taký problém, ze keď sa najem, v tedy mi veľmi skraka v bruchu. Až sa niekdy bojím, že mi čreva potrvá.
Vopred vďaka za odpovedať.

katka01011

ahojte, ja mam rovnaky problem a je to naozaj neznesitelne, casto sa ma ludia pytaju ci som hladna alebo co... a nie som a stale mi skvrka v zaludku pripadne v crevach... uzivala som tiez isty cas espumisan, ten zcasti pomohol ale hned ako som ho prestala uzivat tak to prislo z\\ase.. ak mate nejake ine rady, tak sem s nimi :) dakujem.. :( nemam chut zit do konca zivota na espumisane.

odskusane

Espumisan.Sice som to potrebovala na nieco ine,co mi sice nepomohlo,ale skvrkanie v bruchu mi totalne odstranilo.A to som tam mavala doslova orchester.nehovoriac o tom,ze som sa len tak vystrela na gauci.

wikus

Ahojte..ja mám tiež pomerne taký problém ako vy..hm..som zvyknutá jesť tak pomerne akurát mno či sa najem alebo nie tak mi strašne škvrká v bruchu je to neprijemné ked som v spoločnosti.,. neviem co mam robiť neviem či je to škvrkanie alebo trávenie ale je to dost neprijemné... a ked tu čítam tieto vaše príspevky.. tak pomožete mi nejakou radou..?

kappa

No nie niesme splu dlho.Len skoro dva mesiace. A ďakujem za rady vyskúšam to a hádam pomôže ak sa poriadne najem a ak nie vyskúšam srandovať :D ale dúfam že to radšej zaberie

alz-bee

Jooj, no verim ti, tak ale priatelka to hadam chape, nie? :)...asi teda este nie ste spolu dlho, ked sa hanbis, ze? :) Ber to tak, ze su to uplne normalne veci-iste sa to stava aj jej (i ked mozno nie pred tebou) a pri bozkavani sa to snaz obratit na srandu, ze jaaaaj, zas ten moj zaludok strajkuje :-P

kappa

No ja hlad cítim málokedy. Jedávam takto kvôli športu, ktorému sa venujem.Stravujem sa tak asi pol roka a ak nejako meškám z jedením tak začnem počuť tie zvuky.Akoby si telo už zvyklo na tento spôsobo stravovania a chýba mu to.
A najčastejšie sa mi to stáva ak sa s priateľkou bozkávame.Je mi to hrozne trápne. Myslím, že je to kvôli tomu aj že mám otvorené alebo potvorené ústa a žalúdok čaká že sa niečo doňho dostane.No nič nerpíde a je počuť tie zvuky:(