Ideme zamakať... :D

Príspevok v téme: Ideme zamakať... :D
nikuška1

Za 3 mesiace chcem schudnúť 10 kg a dúfam, že sa mi to podarí. Vychádza to tak 3,3 kg za mesiac, čo si myslím, sa dá v pohode. Pridá sa ku mne niekto? Jesť 5 x denne a hlavne veľa pohybu. Na raňajky a desiatu som zvyknutá jesť ovocie, na obed nejaké jogurty alebo varené, ale nie veľa, olovrant pohár mlieka a na večeru len niečo ľahké... Chcem to zvládnuť a viem, že sa mi to podarí... pred pol rokom som schudla 10 kg a teraz chcem schudnúť ešte tých posledných nadbytočných 10 kg. Mám 164 cm a 70 kg, tak baby, poďme na to... :D

besna

Mimi323: dakujem aj ty si super zamakala na sebe... Je to pravda ze clovek ked chce schudnut musi sa neustale motivovat...

majuska: ja si myslim ze ked chce clovek schudnut musi pocuvat hlavne svoje telo a davat mu to na co ma prave chut, jasne ze ale zdravo a to sa tyka aj cvicenia, teda ak zvitazime nad lenivostou :o) Pre mna su vselijake diety preto dost narocne, mat predpisane striktne co jest... no neviem velmi ma to demotivuje a vycerpava...
Ale mozno ty sa v nej najdes...

Drzim palce :o)

xoraaa

mam totalne znicene zdravie,mam zlyhanu oblicku,choru pecen,slabu imunitu mam turnerov sindrom,ale mam velku obezitu,chcem sxudnuť, mam 21 rokov 148cm a 71kg

bara017

majuska: ja neviem mne ta 90-dnova dieta pride dost narocna na cas a vymyslanie ake jedlo si spravim aby som dodrzala to co mam.. ja radsej jem na co mam chut, ale samozrejme zdrave a potom piatej uz nejem.. a som celkom spokojna aj ked tiez som rozmyslala nad nejakou dietou ale neviem ci je to dobry sposob..:-/
Mimi323 vitaj:) gratulujem k uspechu a hlavne k tomu ze mas motivaciu, to je najdolezitejsie:)

Mimi323

Baby, pridávam sa k vám, som tu nová :)
Začala som na sebe makať asi pred mesiacom a začala som normálne jesť a prestala som sa prežierať :P
Zatiaľ mám dole asi 7 kg, ide to postupne samo dole. Chodim na korčule minimalne na hodinu vždy, keď neprší. je to super relax. Ja neznášam bicykel, orbitrek tak napoly, tak radšej korčuľujem.
A k tomu dávam fitko aspoň 3 krát do týždňa. tento týždeň to bude asi viac, lebo som bola v Pondelok utorok aj stredu, vždy min. 2 hodiny.
A cítim sa super.
Ešte moje čisielka :) 172cm 66kg :/
Rada by som dala časom dole ešte 5 kg, ale neponáhľam sa.
A ešte musim povedať, že som našla inšpiráciu na chudnutie a to je prvoradé.
Besna, teším sa s tebou, že si tak schudla :) držim palce.

majuska_

co si myslite o 90-dnovej diete? mam ist na nu ked chcem schudnut alebo radsej sa zapriet a po 16:00-17:00 nic nejest?

bara017

no hovorte mi nieco o prehreškoch:) ja som si dnes dala celkom dost praclikov:-/ a taketo pecivo mi nerobi dobre na postavu.. uf..ale tak nahrada sladkeho, ale uz si nedam.. nastastie som to teraz vysportovala 45minut orbitrek, potom svihadlo 15 min a pak posilovacky, celkom citim.. a dnes som bola aj plavat rano:) tak hadam sa to nejak vykompenzuje.. zistila som ze hlavne sa nesmiem stresovat kvoli tomu co jem a prilis to vnimat, lebo vtedy toho zjem ovela viac ako ked nemyslim na to co jem a kolko jem.. asi to je aj casom, uf nech uz idem do roboty:)

majuska_

och joj... neboj besna, zvladnes to. co tak na jeden sup vypit 2 pohare vody a zahrabat sa do prace aby si vanilkove fornety nevidela? i ked vona je vona,....

besna

Kokos baby pomoooooooooooooooc, sef mi doniesol prave uple cerstvucke a vonave fornetky vanilkove...

Tak toto bude tazky boj nedat si... :o)))

besna

No ved moj plan je tiez tak 1kg za tyzden, ale je to v tom cviceni, bo predtym som cvicila nepravidelne, niekedy len raz do tyzdna niekedy 3-4 krat niekedy vobec... :o))) (som trochen leniva) :o)))
Nechapem kde sa vo mne berie to odhodlanie cvicit aj ked nemusim :o) Myslim tym ze idem cvivit aj ked nie je aerobic. To si dam v posilke hodinku kardia (20min.orbitrek, 20min.bycikel a 20min beziaci pas).

A moj jedalnicek tak vcera napr.:

ranajky /cca 8:15h/: Fit&slim Activia yogurt

Desiata /10.00 - 10:30/: 1 banan

Obed /12:30/: dusena fileta s porom, ryza a vela zeleniny (pomer 40:20:40)

Olovrant /15:30 - 16:00/: pol uhorky a dala som si jeden ten pukancovy chlebik :o)

Vecera /18:00/: tuniakovy salat som si spravila

Popri tom do tej 17.00 kym som v praci vypijem 2-3 litre caju :o) Zo zaciatku to bol boj ale teraz som si zvykla...
Inak okrem vecere si nosim do prace kazdy den igelitku s jedlom a je to fajn bo mam vsetko pripravene a nemusim rozmyslat v jedalni co si dat aby to bolo dietne trochen alebo hladovat.

Kua som sa nejak rozpisala... :o)))