červenanie a to časté!

Príspevok v téme: červenanie a to časté!
Jaaaaa

Mám takýto problém:Keď cvičím a to ani nie namáhavé veci hneď som strašne červená ako keby som mala popálenú tvár alebo čo....potom sa to trošku zmierni ale mám to ešte dva dni....
Alebo len chodím začnem byť červená...
čím to môže byť niktoz rodiny to nemá.
môže to byť citlivá pleť?prosím poradte mi.

17patka1

vies ja trpim tou psychickou..a podla mna si ani predstavit nevies co to je ako trapne sa pri tom citime my......a neda sa to ,len tak lahko liecit ani ovplyvnit...nerobit co chcem, len preto ,lebo sa zacnem cervenat:(:(asi tak...

17patka

neber to az tak zle....keby si to mala psychikou tak to by bolo ovela horsie...a ovplyvnilo by to vela veci v tvojom zivote....

preco

Aha. Tak teda nic okrem citlivej pleti ma nenapada.
Ja myslim, ze ciastocne to ovplyvnuje aj strava. U mna aj stres. Lebo vraj stres posobi na kvalitu pokozky.
Este ma napadlo, ze tak ako sa da posilnovat svalstvo, ci by sa nedala aj pokozka. Mozno nejakymi masazami tvare. Ale neviem. To je len moj napad.

Jaaaaa

no presne tak to neni.proste ked chodim dlksie som trosku ruzovsia ako obvikle.ale to prejde ale ked sportujem tak vtedy mi to dlho opaduva.

preco

Ja myslim, ze citliva plet. Aj ja mam citlivu plet a vsetko na mne vidno. Dokonca mi dost aj presvitaju zily. napriklad na dekolte. A k tomu som este aj alergik. To s tou citlivostou suvisi.
Ale to je dost cudne, ze ty si cervena len pri chodzi. Myslis obycajnu pomalu chodzu? A potom trva dva dni, kym cerven opadne?