Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vichy Normaderm Promat

Príspevok v téme: Vichy Normaderm Promat
mellinda

Ahojte, hladam niekoho, kto ma skutocne mastnu plet a pouziva tento novy krem. Ake su vysledky? Naozaj zmatnuje tak ako slubuje a na dlhu dobu? V sucasnosti pouzivam zmatnujuci krem od Garnier, ale hoci mi vyhovuje jeho zlozenie, a robi mi na plet dobre, zmatni ju len na velmi kratku dobu. Pocas dna je to katastrofa, citim sa ako obliata olejom. Naozaj potrebujem a zvlast teraz na leto, nieco ucinnejsie. Diki za odpovede.

mellinda

daisyy, diki za reakciu, dost mi pomohla pri rozhodovani. Ja mam velky problem s mastnou pletou, a ked to nezabralo tebe, myslim, ze som podobny typ a zbytocne by som vyvalila peniaze. Inak este co sa tyka tych vzoriek, bola som uz v asi troch lekarnach, ktore predavaju Vichy kozmetiku, dokonca mali na tento krem vonku velke putace, ale vzorky nikde nemali. V jednej ma akurat upozornili na jednu promo akciu na tento krem, ale prave vtedy som tam nemohla prist. Ale priamo v lekarni tie vzorky nedrzia. Nechapem.

daisyy

Tiez mam tento krem doma, hned ako som uvidela reklamu tak som si ho sla kupit, ze vyskusam, lebo tiez mam velky problem s lesknucou sa mastnou pletou. A nepomohlo.. sice tesne po naneseni je plet matna, ale vydrzalo mi to mozno hodinku a opat sa leskla. Ale mozno je to induvidualne. Kazda plet reaguje inak.

alchemilla

je to skvelý krém ... ja ho používam ... a už sa takmer vôbec nelesknem, až na nos ... ale je to fakt super krém ... =))

TosHo

Preferovaná cena je okolo tých 15€, viac za to nedávajte.Predáva sa to okolo 20€. Radšj objednajte cez internet, výjde to menej.

-odkaz odstránený-

TosHo

V každej lepšej lekárni majú vzorky týchto drahších krémov. Normaderm ProMat od Vichy je jeden z najlepších výrobkov na trhu. Dobré sú aj prípravky od LaRoche. :)

nikol84

tiez som mala tu vzorku a vyskusala som si ten krem, no ale ledva som vydrzala kym som vecer dosla domov a zmila to z tvare, mna to nenormalne drazdilo (ale mne ani jeden vyrobok z Vichy nesedi)...som sa nenormalne vyhadzala z toho, som to hned vyhodila...

Haluzatko

Caf Ajja vzorka je momentalne v Emme alebo v Eve, nepametam si, spytaj sa v stanku, ale cim skvor, lebo uz pomaly vychadzaju dalsie cisla. Alebo urcite ti musia poskytnut vzorku aj v kazdej lekarni.

misine

ahojte, vyskusala som vzorku z casopisu a bola som milo prekvapena, mne sa teda velmi lesklo celo a uplne som ho citila mastne, ale ked som sa natrela tymto kremom necitim vobec, ze mam mastny typ pokozky, dneska si ho idem kupit cely, je to to najlepsie co mi zatial pomohlo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vichy Normaderm Promat - Fórum - ZDRAVIE.sk