bojim saze si dam zle tampon..co s tym??

tampo

a preco si ho ma menit, aj ked ide iba na chvilku? nerozumiem tomu? ja som bola na dovolenke, bola som aj vo vode a az po 2hodinach som si ho vymenila. iste, mala som uz 4. den kramy, ale na veci to nic nemeni. alebo ano??

tampo

podla navodu si ho tam strc a potom si skus sadnut na stolicku. ak ti nebude prekazat, tak ho mas spravne. a neboj sa, vyberis si ho, aj keby si tam nemala snurku, lebo pri tlaceni ako na stolicu, ti sam vypadne.

limetka335

ved tu bolo toho o tom písané dosť.. vylož si nohu alebo si čupni, uvolni sa a pôjde to neboj:) skús si to ale doma aby si tam nezmätkovala... treba sa len uvolniť
a nezabudni si ho meniť vždy ked ideš von z vody na deku a tak:) aj ked ideš iba na chvilku

kaška

aj ja som mala strasne velke stresy...ale bolo to potom pohode dnes si davam iba tampony ...najlahsie to ide ked sa riadne uvolniš a proste sa nachystas tak aby to slo jako po masle..a potom sa ti to mozno zapaci ...ja som si ho prvy raz dala niako medzi 14-15 rokom zivota..

etela

..tak podla mna je to skoro na tampony..neviem aspon ja si myslim..ja mam 15 zacala uz pouzivam ale nie vzdy..fakt malo kedy..hlavne ked si ho ides dats amusis uvolnit..dobre rozkrocit..leb ked si upata tazko je to..

poliewoocka

Ja od zaciatku pouzivam tampaxy a ziadny problem:D maju hladky plastovy aplikator, takze su max hygienicke a lahko sa pouzivaju..

elenita21

ja pouzivam tampony od 14tich rokov a tiez som mala podobne obavy na zaciatku + som sa obavala ze ked pojdem cikat, ci sa s nim nieco nestane :)))..ale to po case prejde, hlavne je aby si si ho zaviedla co mozno najhlbsie a pravidelne menila