Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vobec mi nerastu vlasy

Michell1234

neviete mi niekto pomoct ? pravde podobne z meliru mi vypadli vlasy nie vsetky ale na niakych miestach mam uplne plesinku a nechcu mi vobec narast uz vyse tretieho mesiaca pouzivam tablety od koznej aj vodicku vecer pred spanim ale nic nepomaha ,neviete mi niekto poradit ,neviem co robit,Dakujem

Doktorfazula

Tak mozno to znie bizarne, ale velmi dobre je si raz za cas oplachnut vlasy kravskym mocom. ten vyborne vyzivuje vlasy a zlepsuje rast.

tasty

iste preto máš pocit, že ti nerastú, lebo máš rozstrapkané končeky, čo i len pol milimitra Ti narastú, tak vzápätí sa aj končeky poodlamujú toľko

skús častejšie ich dávať podstrihovať

karin123

dobri den mam 12 rokov a uzasi 2 roky mam kratke vlasy velmi tuzim po dlhych ako maju ostatne dievcata robit si vseliake ucesy :( dala som si ich aj podstrihnut .... 1 rok som si stale a stale zehlila vlasy az mi moja mama nevyhodila zehlicku lebo mi to strasnenicilo vlasy chcela by som poradit vzdy ked si umyvam vlasy si dam sanpon na vlasy a potom zmijem a dam si masku ktoru necham ucinkovat 1 minutku a zmijem ofenujem a ocesem.. kazdy den si davam tabletku proti vypadavaniu vlasov a spevnenie vlasov a vlasy mam niekolko krat farbene prosim vas dasa s tim volaco robit ? :o :( chcem dlhe vlasy :(

tepeceha

skus kofeinovy sampon a tonikum od alverde plus nejaky vyzivovy doplnok na uzivanie, je ich vela druhov a treba to brat aspon pol roka.
A asi by som si nechala vysetrit hormonalny stav v organizme.

Janullka

Ahojte... Mám rovnaký problém. Od júna presne mám takmer rovnakú dĺžku vlasov... Chcela by som na to najskôr ísť nejak prírodne,až potom vyskúšať nejaké tabletky. Skúsila som rôzne šampóny, a teraz mi aj tak trochu vypadávajú a strašne sa mi mastia. Vedel by niekto poradiť, ale na to "prírodno"? :)

matus :)

Ahoj asi si neni sama lebo aj mne nerastu vlasy az aj dva roky ties som si ich ani nestrihala len melir som mala na nich.A praveze sa zdravo stravujem tak neviem cim to moze byt,mam ich oslabene aj sa mi dost lamu aj zacali vypadavat som s tym bola u koznej ta mi predpisala take tablety sa to vola Forcapil a stoja 15evr male balenie a velke vyse 20evr ja som si kupila to male balenie a uvidim som to zacala predvcerom uzivat,no a je to dobre aj na nechty.Tak vyskusaj to a potom daj vediet papa.

fazula gula

saska od jula su to 3 mesiace co cakas ??? terba matvaic trpezlivosti ja mam rovnaku dlzku valsov asi rok a nik ma preto nestrapnuje ako nechapem tvoju spoluziacku a nechapem ako ta strapnuje ??? :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vobec mi nerastu vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk