co ak ma podvedie,som strasne ziarliva

Príspevok v téme: co ak ma podvedie,som strasne ziarliva
kikuliacik

ahojte...mam priatela uz sme spolu skoro rok...mam strach ze ma podvedie,bude mi neverny,zoziera ma ta predstava,ked si spomeniem,ze pracuje kde sa stretava s kopou zien a dievcat,ktore su krasne a pritazlive.prosim pomozte mi co mam robit,aby som prestala byt taka ziarliva.bojim sa aj toho ze moja ziarlivost bude dovodom nasho konca.da sa s tym nejak bojovat? prosiiiim,pomozte mi...dakujem

etela

tot vsetko je o dvovere..a ked ta to tak velmi stve, otovrene mu to povedz ze ta to trpai..a ak by to nespravil nech ta uisti..

ja rovnako

Ja mam 21 rokov, cize som 2 a nieco roka po strednej:) Ked sme chodievali na akcie my, tak ucitelia vacsinou kazdy vecer chlastali spolu a taktiez musia davat pozor na studentov, lebo su za nich zodpovedni. Maju plne ruky prace s tym,ze samotne decka chcu chlastat a aj tajne chlascu a tiez v noci davat pozor ci tam niekto nesulozi:))
Len obcas sme chlastavali s ucitelmi, a fakt s babami sa tahali len ti nezadani. A musis si uvedomit aj to, ze s dievcatami spia len chudaci. Ved tvoj muz urcite vidi, ako su tie baby pubertalne, nevyzrete a blaznive.Minule mi kamos povedal,ze by dal jednu 16tku, ale ze ked prehovorila a pocul tie keci,tak od toho hned upustil.

A co sa tyka teba, tak ti odporucam ist k psychologicke.Bez srandy.Aby ta naucila zvladat tvoje pocity a ked hovoris ze si tehotna,tak by si mala ist uz duplom. Lebo ked budes na materskej,budes este viac separovana a sama s dietatom a mohlo by ti z toho zahrabat.Takze lepsia prevencia ako liecba;))

tundee

akurat cez víkend som zažiarlila...lebo bol akurat este so študentmi v čechach na tyzden...a to boli tretiaci...takže príležitost robí zlodeja, neviem tak sa mu snažím veriť...ale chrobak mi stale chodí po rozume, čo ak nahodou????
a ono je to tak, čo oko nevidí, srdce nebolí...ale vkuse nad tým uvažujem ked mam čas...o chvilu budem s babatkom na materskej, tak toho sa najviac bojím, že budem na tom este horsie,...sama doma a on medzi tolkými babami...a ku tomu učí na gympli...a prevaha je tam dievčat:(((

tundee

ja rovnako...
ale možem vedieť kolko mas rokov? lebo tieto dnesne baby su iné ako sme boli my...ja mam 26 rokov a manžel tiež:D si ho aj pomýlili so študentom...oni maju taký mladší kolektív, je ich na skole asi 85 pedagogov, z toho asi polovica je mladsieho veku...a este ku tomu sa mi aj pochvalil, že vyhral na skole suťaz o najsexi učitela..poviem vam, že fakt trosku žiarlim, predsa su len mladsie...ale poviem vam, že sa snažim to totááááááálne ignorovať, a to vam poviem, že ja o chlapov som nikdy problem nemala...ja som si ho aj zbalila:DD a to som teraz este aj tehotna a nebolo by chlapa, čo by sa za mnou neotočil, takže ja nemam problem...problem je niekde inde, v mojej ziarlivosti niekedy...

ja rovnako

Tundee tak povedz manzelovi, ze nie si zvedava na to, kolko studentiek ho bali.To mu robi dobre na jeho ego, ze ta moze podpichovat?ako mas byt potom kludna. Povedz mu na oplatku aj ty,ze laskavo nech ti to nehovori,lebo ked by si spustila ty kolko chlapov ta bali,tak by ani nespal. Fakt to zabera,mam vyskusane:)Ale podla mna sa nemusis bat o manzela.My sme mali na strednej dost dobry kamaratsky vztah s mladymi profakmi rovnako ako oni medzi sebou a keby sa tvoj mily s nejakou vyspal,vedela by to polka skoly. A poviem ti tak, ze u nas boli vsetci nezadani a nebolo lahke dostat sa niektoremu do nohavic. To uz musela byt ta baba riadna k....a, ale takych bolo len malo. Urcite sa neboj.A zacni ho provokovat aj ty.nenapadne

ich

mne ten moj nedal dovod mu neverit a ked sme spolu co sme takmer stale tak citim ako ma velmi lubi ale jednoducho ma ta myslienka zoziera a ked nie je so mnou tak na ic ine nemyslim len ci je vsetko v poriadku.Proste diagnoza uplna.

tundee

a čo mam povedať ja??? mam sympatického manžela, a je ku tomu este aj stredoškolský pedagog, mlady chalan...a viete aka je dnesna mladež, baby skusaju rozne triky ako su pr. vystrihy, minisukne..zvadzaju aj učitelov, je to iné ako to bolo kedysi student-profesor....zo zaciatku som velmi ziarlila, ale časom som si nejako zvykla ...aj ked seeeem tam ma ta ziarlivost este chytí, ked mi povie že mu napr. jedna studentka sama navrhla, či nevyužiju volnu chvilku ked bola s nim v kabinete...no neziarlili by ste aj vy??? ale ja mu doverujem...ale nie nadarmo sa hovorí, že doveruj, ale preveruj...ale chlapi velmi tažko vedia odolavať..je to ťažké aj tak

A.M.

Baby, dali vám tí vaši chalani niekedy dôvod im neveriť? Lebo ak nie, asi by ste mali popracovať na vlastnom sebavedomí. Keď sú s vami, tak asi s vami chcú byť. Na to, aby niekto niekoho podviedol, nemusí mať kolektív krásnych báb alebo chalanov. Zo začiatku je žiarlivosť pochopiteľná, kým nie je vybudovaná dôvera, ale už by ste ju mali mať. Ak máte stále podozrenie, necítite sa vo vzťahu dobre, na čo je taký vzťah?

kikuliacik

je to strasne tazke.nic ine mi neostava len oci pre plac.a noci prebdene...ale radsej to v sebe dusim,ako keby som ho mala kvoli tomu stratit.vo vnutri sa trapim,a velmi