90 dnova dieta od 25.5.2009

Bianka1

ivula s tym alkoholom je to tak, ze spomaluje xudnutie, preto by s anemal pit vobec pocas diety:) ale obcas neuskodi, ved sme iba ludia:)

ivula

chcela by som sa ešte spýtať, že je napísané v knihe že sa má jesť tri krát denne, ale ja niekedy jem aj päť krát za den, ale len to čo e v ten deň dovolené či to nejak porušujem tým alebo to nevadí?

ivula

ahojte, chcela by som sa spýtať, že ak som v škrobový deň nič nezjedla či môžem daľší deň ho opakovať alebo mám pokračovať uhlohydrátovým dňom?

sajfina

ivula je to normálne,na chvíľu sa to zastaví,potom zasa rozbehne,u väčšiny sa to tak strieda,určite drž diétu ďalej :D

ivula

ahojte, chcela by som sa spýtať či je normálne ked už týžden aj pol stojím na tej istej váhe, dnes mám 27 den diety a zatiaľ som schudla 5 kíl,ale pred týždnom sa mi to nejak zastavilo a nechce sa to pohnúť. dakujem

ivula

ahojte, chcela by som sa opýtať ako je to s pitím alkoholu pri tejto diete, lebo v stredu som si dala 3 dcl vína a v piatok ráno som sa vážila a mala som o kilo viacej, teraz neviem či mi to mohlo uškodiť alebo je to niečím iným ale prehrešky nerobím v stravovaní