90 dnova dieta od 25.5.2009

dudinka

ahojte,.Snowy len vydrž,ked to ide priatelovi dolu aj tebe sa to pohne.a ide to aj bez cvičenia,ja tiež necvičim,nestíham alebo nevladzem:(napiš kolko važiš a meriaš aby sme vedeli či maš vobec čo chudnut:)

Snowy

Ahojte! priblizne pred 2 tyzdnami som zacala s 90 dnovou dietou aj s mojim drahym. Ale zatial som velmi neschudla :o( mozno trosku, ale nic moc. /no moj drahy schudol uz asi 5kg, a to ma stve, ze robime to iste, a ja nic/ Mam skuskove obdobie, preto skoro nikam nechodim, ani necvicim vobec nic. Asi to bez toho dole nepojde vsak? hmm... v septembri sa sestra vydava, potrebujem zhodit! :o) ja pri tych vasich kilach sa sem ani neodvazim napisat, kolko vazim :o) dajte mi siluuuu- pliiiz! :o)

Cislo

Zaoberam sa vychodnou medicinou, a mam
zaujmave skusenosti pri chudnutí.Som 25
den v 90 dnovej diete a schudla som 8 kg.
Mam 54 rokov a 103 kg.A tesim sa na dalšie
váženie.Problem chudnutia mame aj napísany
v datume narodenia.Je to velmi zaujmave.

stastko12

ahojte vsetci co chudnete, ja tiez patrim medzi vas, zacala som s 90 dnovou dietou pred 2 tyzdnami aj nieco. po 2 tyzdnoch som schudla 3 kg a som zvedava co bude zajtra, vazim sa kazdy tyzden. Potrebovala by som trochu povzbudit. som rada ze vam to funguje a chudnete. drzim vsetkym palce.

atam

lenka:to je super napad s tym karfiolom a vajickami...karfiol kupim dnes,polovicu vyprazim dnes manzelovi na veceru a druhu polku zjem ja na zajtra na obed,samozrejme len vareny:-)

lenka79

atam) chystam sa uvarit si vajicka na tvrdo a uvarim si k tomu karfiol a mozno troska syra, lebo v piatok som mala kuracie prsia tak nech mam aj nejaku zmenu. Uz som aj toto raz mala a tie vajicka na tvrdo na obed si davam 2ks a na veceru 1ks celkom zasytia. A inak si vymaslam rozne aktivity aby som na to nemyslela, dnes idem do solaria a na kozmetiku zajtra pedikura a tak si snazim co najviac zaplnat dni. -)

atam

lenka,dakujem za povzbudive slova....tak hura od zajtra na to....mame spolu bielkoviny....tak mi napis,co si chystas na zajtra,ok?paaaaaa

lenka79

atam) nerob si z toho nic kamoska vcera tiez zlyhala mi rozpravala ze sa napchala zakuskami a este si dala aj bryndzove halusky a neviem co este ale tak tiez povedala, ze dnes ide znovu na to. Ja sa zatial drzim, dala som si len troska bieleho vina v sobotu ale inak ziadny prehresok a dnes mam ovocny den ale ho znasam ovela lepsie ako ten prvy. tak drzim palceky a napiste ako pokracujete -)) Pekny den

atam

ahojte.....
som slaboch,po vikende sa citim mizerne...totalne som zlyhala...a to som dnes mala koncit mesiac diety....no nic,dnes mam podla rozpisu vodny den,tak ho mam a zajtra zacinam s dalsim mesiacom diety....zajtra sa odvazim,pomeriam...bojim sa tej vahy,lebo tam bude len minimalny ubytok,nakolko som slaboch a mala som velmi vela prehreskov....