Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova dieta od 25.5.2009

dudinka

ahojte,.Snowy len vydrž,ked to ide priatelovi dolu aj tebe sa to pohne.a ide to aj bez cvičenia,ja tiež necvičim,nestíham alebo nevladzem:(napiš kolko važiš a meriaš aby sme vedeli či maš vobec čo chudnut:)

Snowy

Ahojte! priblizne pred 2 tyzdnami som zacala s 90 dnovou dietou aj s mojim drahym. Ale zatial som velmi neschudla :o( mozno trosku, ale nic moc. /no moj drahy schudol uz asi 5kg, a to ma stve, ze robime to iste, a ja nic/ Mam skuskove obdobie, preto skoro nikam nechodim, ani necvicim vobec nic. Asi to bez toho dole nepojde vsak? hmm... v septembri sa sestra vydava, potrebujem zhodit! :o) ja pri tych vasich kilach sa sem ani neodvazim napisat, kolko vazim :o) dajte mi siluuuu- pliiiz! :o)

Cislo

Zaoberam sa vychodnou medicinou, a mam
zaujmave skusenosti pri chudnutí.Som 25
den v 90 dnovej diete a schudla som 8 kg.
Mam 54 rokov a 103 kg.A tesim sa na dalšie
váženie.Problem chudnutia mame aj napísany
v datume narodenia.Je to velmi zaujmave.

stastko12

ahojte vsetci co chudnete, ja tiez patrim medzi vas, zacala som s 90 dnovou dietou pred 2 tyzdnami aj nieco. po 2 tyzdnoch som schudla 3 kg a som zvedava co bude zajtra, vazim sa kazdy tyzden. Potrebovala by som trochu povzbudit. som rada ze vam to funguje a chudnete. drzim vsetkym palce.

atam

lenka:to je super napad s tym karfiolom a vajickami...karfiol kupim dnes,polovicu vyprazim dnes manzelovi na veceru a druhu polku zjem ja na zajtra na obed,samozrejme len vareny:-)

lenka79

atam) chystam sa uvarit si vajicka na tvrdo a uvarim si k tomu karfiol a mozno troska syra, lebo v piatok som mala kuracie prsia tak nech mam aj nejaku zmenu. Uz som aj toto raz mala a tie vajicka na tvrdo na obed si davam 2ks a na veceru 1ks celkom zasytia. A inak si vymaslam rozne aktivity aby som na to nemyslela, dnes idem do solaria a na kozmetiku zajtra pedikura a tak si snazim co najviac zaplnat dni. -)

atam

lenka,dakujem za povzbudive slova....tak hura od zajtra na to....mame spolu bielkoviny....tak mi napis,co si chystas na zajtra,ok?paaaaaa

lenka79

atam) nerob si z toho nic kamoska vcera tiez zlyhala mi rozpravala ze sa napchala zakuskami a este si dala aj bryndzove halusky a neviem co este ale tak tiez povedala, ze dnes ide znovu na to. Ja sa zatial drzim, dala som si len troska bieleho vina v sobotu ale inak ziadny prehresok a dnes mam ovocny den ale ho znasam ovela lepsie ako ten prvy. tak drzim palceky a napiste ako pokracujete -)) Pekny den

atam

ahojte.....
som slaboch,po vikende sa citim mizerne...totalne som zlyhala...a to som dnes mala koncit mesiac diety....no nic,dnes mam podla rozpisu vodny den,tak ho mam a zajtra zacinam s dalsim mesiacom diety....zajtra sa odvazim,pomeriam...bojim sa tej vahy,lebo tam bude len minimalny ubytok,nakolko som slaboch a mala som velmi vela prehreskov....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova dieta od 25.5.2009 - Fórum - ZDRAVIE.sk