90 dnova dieta od 25.5.2009

labu77

ahoj leni, je to možné, to je iba voda, neboj to bude dobré a držím palce, ak máš prvé vitamíny za sebou. No a s tou vodou, to bude zaujímavé, ale dá sa. Ja som ju mala pred týždňom v piatok..

lenka79

caute kocky tak prvy vitaminovy den za mnou vydrzala som to bez prehresku a dnes sa tesim na tuniaka, inak neviem si to predstavit len s vodou. Kocky je mozne aby som od nedele schudla 3 kg? Som sa rano vazila a v porovnani s nedelou je to tam a moc ma to potesilo a este viac nastartovalo. Tak pekny den

atam

chudnucagirl:no ten psruh moze byt mnam,mnam...
lenka:ako si zvladla prve vitaminy???bolo to narocne:asi ano,ja pri tom dni skoro stale urobim maly prehresok,akurat vcera som ho prvy krat mala a bez prehresku...

chudnucagirl

atam : To som Ti este presne chcela napisat, ze je asi tazke nemysliet na to.Ale neboj,podla mna si uzivaj manzelsky zivot,dovolenku,slniecko,more a skus aspon trosku na to nemysliet :-)
Dievcata ja mam zajtra bielkoviny a chcela by som si urobit pstruha nejakeho ugrilovaneho na obed.Nemate niekto dobry recept?
Mozem ho robit aj v rure v alobale,s cibulkou,korenim na ryby?Myslite,ze to bude dobre?

labu77

atam, dá sa. Moja sestra tiež premýšľala, potom sa dala na túto diétku a už máme doma pol roka Alžbetku..

atam

chudnucagirl:ja viem,nemysliet na to...ale to sa da???neda,kto to nepreziva,tak to nevie...
na dovolenku k moru ideme v lete na 15 dni...ja uz neviem,co mam od toho ocakavat...neocakavam nic,ideme si tam s manzelom povegetit,vypnut a hlavne si oddychnut....mame neskutocne hekticke obdobie...
dakujem ti vsak za dobre mienene rady...

chudnucagirl

Aj tebe dobru chut,zvladnes to dnes uvidis.A ak budes mat chut tak podla mna v pohode si daj aj tu musli tycinku .

lenka79

chudnucagirl)teraz v maji som mala 30 -) tak dobru chut k salatiku, ja som si dala jablcko s nektarinkou a posypala troskou slnecnicovych semienok

chudnucagirl

atam : Ja na to poznam jedinu radu.Moja kamoska po svadbe nemohla otehotniet 3 roky. Skusali s manzelom vsetko mozne,az to nakoniec vzdali a isli spolu na dovolenku k moru.Po dvoch tyzdnoch sa vratili a o 9 mesiacov sa im narodilo krasne dievcatko :-)
Osobne si myslim,ze naozaj je ai tazsie ked je zena velmi chuducka a trapi sa dietami ale zase aj ked je obezna,je otehotnenie tazsie.A najma musi byt zena v pohode,spokojna sama so sebou,stastna a nesmie mysliet na to,ze chce otehotniet.Asi na to je fakt dobre ist na dovoelnku uplne vypnut a uzivat si slnko,more,partnera,milovania,lasku a pohodu.
Drzim Vam palce nech Vam to vide :-)

chudnucagirl

lenka79 : Ja mam dnes tiez vitaminovy den :-) Prave si idem urobit zeleninovy salat na obed.
Ty mas 176 a chces schudnut na 65 a ja 168 a chcem schudnut na 65kg.
Drzim palce v tento den,ja ked mam chut tak si v tento den dam aj musli ovocnu tycinku. Nemyslim si,ze by to mohlo nejako uskodit :-)
Kolko mas rokov?