90 dnova dieta od 25.5.2009

chudnucagirl

Co keby sme sa dnes odmerali?
Prsia - pas - boky a potom si napiseme napr. o mesiac ake mame miery.
Idete na to?

atam

chudnucagirl:ja to vidim na vahe,stehna vidim,ze sa v obvode zmensili,ale nemerala som sa...zacinam byt utla vo vrcnej casti svojho tela:-),brucho je stale zle a zadok asi tiez,vidim nesumer svojej postavy,co ma hneva...
ja zatial satnik nemenim,nohavice su mi sice uz kus volnejsie,ale su stale nositelne,tak to asi nebude taky velky ubytok :-(

chudnucagirl

Ja som sa tiez na zaciatku neodmerala,len odvazila.Ked som zacinala vazila som 72kg.Pred dvoma tyzdnami som mala 69,5 - 70kg.
Odvtedy som sa nevazila.Takze momentalne neviem kolko vazim a chcem sa odvazit az v nedelu.
Mne nevadi aj ked budem chudnut pomalsie.Ale ked sa dostanem do augusta pod 65kg budem stastna.Budem si moct obliect to co mam uz dlho odlozene v skrini,lebo ma uz nebavi kupovat si velkost 40.Mam velky problem s kupovanim rifli,lebo vsetky velkosti su 34,36,38 a 40 mas par kusov,z ktorych sa tazko vybera.
Uz som pri 72kg vyzerala ako taka buchticka a vadilo mi to.Jeden cas som dokonca vazila 76kg a to bolo hrozne.
V nedelu tu napisem svoju vahu.

labu77

Ahoj, dietu dodržiavam. To musím priznať. Snažím sa pravidelne chodiť na bosu 2x týždenne a do toho in-line a občas si vybehnem na 30min.
Musím priznať, že je to vidieť i v cm, ale presne nemožem povedať, lebo som sa nezmerala na začiatku.Problémová partia je brucho. Zadok je ok :) Oblečenie ale ukazalo svoje, a dnes si idem vybrať nové nohavice. Do ostatného ešte nechcem investovať
Chudnuca girl, a čo s tebou, koľko kg a cm išlo dole?

chudnucagirl

Drzim Vam dalej palce.
atam : Verim, ze aj napriek prehreskom v diete urcite dosiahnes svoju vysnivanu postavu.
labu77 : A dari sa Ti dodrziavat dietu?
Ja som zacala dost plavat, minimalne 4x do tyzdna si dam hodinu v bazene.
Tak uvidime co to urobi s mojou postavou.
Atam a labu77 tie kila vidite len na vahe alebo ich vidite aj na svojom tele,na obleceni?
Ja mam pocit,ze to je len na vahe a akosi si stale pripadam tucna :-(

atam

chudnucagirl:no ja aj labu urcite chudneme...
ja som zacinala s vahou nieco cez 70 kg,vyska 176,konecny ciel 60 kg
dnes som na 25.dni diety,zatial som schudla okolo 4 kg,uz sa odvazim len po vodnom dni....u mna to ide pomaly,lebo som mala dost kvalitnych prehreskov...staci???

chudnucagirl

Ahojte baby, dnes mam vitaminovy den.Na ranajky som si dala grep.Na obed si idem urobit zeleninovy salat z cinskej kapusty,paradajok a uhorky.
Baby ja uz mam zmatok kto na tomto fore chudne.Napisali by ste tu baby ktore chudnete,ako dlho - kolko ste vazili - kolko ste schudli - aku vahu chcete dosiahnut?
Dakujem pekne.Ja sa odvazim v nedelu,uz som sa dlho nevazila.Tak som zvedava.No nemyslim si,ze nejako extremne chudnem,lebo som mala pred tyzdnom dost vela prehreskov.Nebola som doma musela som sa stravovat mimo domu a aj ked som jedla delenu stravu,nedalo sa tie 4 dni striedat.Tak am to mrzi,ale od pondelka som uz konecne zase nabehla na normalny system striedania 4 dni.
Chudnem 25 dni - ked som sa vazila pred 2 tyzdnami mala som o 2,5kg menej - vysnivana vaha 65-64kg.
Pekny den Vam prajem

labu77

ja_ona, nikto ti nechce ubližovať, len sa ti snažíme vysvetliť, že to čo robíš, sa ti vráti jo-jo efektom za istý čas