90 dnova dieta od 25.5.2009

atam

szandy:alebo zacni hned od zajtra so mnou s bielkovinami,ja ich mam zajtra...predpokladam,ze mas info o tejto diete...

chunucagirl

Ja si tiez myslim,ze takyto styl stravovania sa skor ci neskor prejavi vo velkom jojo efekte.
Ale je to na kazdom komu co vyhovuje.Ale schudnut viac ako 8-9kg za mesiac je velmi velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Pokial nechudnete z vahy 120kg.
Szandy: Preco chces schudnut tak vela kg?
Kolko mas rokov a ake miery?Mozes sa ku mne pridat a zacat so mnou bielkovinami v piatok.

Szandy

Ahoj..Rada by som schudla mam 164 cm a 57kg..Aspon na 53-51..Problem je ze nemam silnu volu.. a bez tej..no neveim ako...Pomozete mi? :) dAkuem

labu77

Ahoj, nie som prísna. Len si nemyslím, že to robí správne. Ani ja sa nedržím striktne knihy. Vlastne vobec. Snažím sa ale aspoň dodržiavať stanovené pravidlá. Ale to je asi o povahe a patrí to na inú tému, že?

labu77

ešte jedna otázočka. Mohla by si nám prezdradiť z koľkých kíl išla váha za x dní dole?
Ak by ti to nevadilo. Ja som začínala na 74,5 a za mesiac som zhodila 6kg, čo si myslím je dosť na to, aby som to udržala..

labu77

tak neviem... pravda, ja mám pevnú volu, ale toto naozaj nie.
Byť celý deň o vajíčku a chlebe a potom kalerábe. Mne osobne sa to nepáči. Ja som túto dietu konzultovala s mojím lekárom. Vravel, že je super, všetko doležité je v nej obsadené, aj keď nie podľa predstáv dietológa, ale s tým tvojím jedálničkom by isto nesúhlasil. Na normálny život nestačia bielkoviny z troch vajec za štyri dni. Bála by som sa, že tie kilogrami, ktoré ti teraz tak rýchlo idú dole, nastavením pravidelnej stravy vybehnú dvakrát hore. Správne je chudnúť maximálne 1 - 1,5kg za týždeň. Vtedy je minimálny jo-jo efekt. Ale držím palce, možno ti to takto vyhovuje.
K tej 16.hodine ešte niečo. Ja odchádzam do práce 6:30 a vraciam sa domov okolo 18:30. Každý děň si stačím pripraviť teplé jedlo na druhý deň. Fungujúca diéta je postavená na riadnej strave a nie iba na zelenine a ovocí, čo je u teba pravidlom

atam

ja ona:je super,ako reagujes...
hlavne nam stale pis,ako napredujes,ok?ja som len preto pisala,ze malo jes,lebo sa mi zda super,ze za styri dni zvladas v pohode dva krat ciste vitaminky,no dobre aj ked s malym prehreskom:-)pa pa

ja_ona

otazky mi nevadia..... ale ja sa stravujem viac menej normalne ja neviem preco sa to kazdemu zda byt niake cudne ze malo jem, mne to uplne staci kazdy de vypijem este k tomu 3 litre vody a ta ma zasiti dostatocne .....ked mam ovocie a som hladna tak si dam polovicku chlebika so salamov alebo nieco na co mam chut ...ale nezjem 2 krajce chleba ako kedysi :) a ak bude treba budem sa tak stravovat vyhovuje mi to tak ako je to teraz zatial mi nic nechyba v mojom jedalnicku ked som hladna dam si bez ohladu na den....a nie nepotrebujem schudnut do urciteho datumu, o to som sa nikdy nesnazila ani sa nebudem lebo ej to podla mna somarina :) ak mate niake otazky pytajte sa :))