Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osvedcene rady na lamave vlasy

zabicka1611

ked som mala 14 - 15 tak mi mama dala trvalu a odvtedy sa to akosi taha...väcsinou to bolo v pohode lebo som nosievala kratke vlasy ale teraz ked uz mam dlhe tak ma to stve...su take tenucke ze ich lahko pretrhnem (nie vsak vsetky) vsetci mi radia ze mam cakat ze to odrastie a potom bude pohoda ale cakat do 30tky sa mi akosi nechce :((

zjuzjika

a vzdy si ich mala taketo alebo len v poslednom obdobi... a nevies z akeho dovodu by mohli byt taketo tie tvoje vlasy?

zabicka1611

samponov som uz vyskusala kopec( z lekarne zial este nie lebo tu u nas ochota poradit neexistuje :( )..antiku neberiem a co sa tyka toho farbenia tak raz za pol roka sa farbim na cierno!!

zjuzjika

tak z coho su oslabene, farbis sa? aj z toho ich mozess mat oslabene... a co ti pomoze..to je tazke, otazne je, ci si skusala neake sampony na lamave a slabe vlasy... alebo mozno skor naeke vitaminy..beries aj antiku?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Osvedcene rady na lamave vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk