podprsenka

alz-bee

Ja ked som nosievala tie latkove, tak som ich vzdy zohnala v tzv. Galantérke...neviem, ci sa aj v inych mestach tak vola ten obchod, ale tu v nasom meste je to proste Galantéria...predavaju tam aj pyzama, take klasicke nohavicky, nazehlovacky, gombiky...a podprsenky. A tam hadam ine, ako tie latkove ani nemaju. A boli super, take trojuholnikove:))

parisienne

no ja tie vystuzene neznasam, nevydrzim to mat na sebe ani 5 minut, proste mi to vadi. v puberte som nenosila ziadne, lebo ma to strasne bolelo mat ich na sebe ked mi rastli prsia, neviem preco. a taketo latkove sa strasne tazko zhanaju...proste v kazdom obchode maju len take ze to vyzera dobre ze nie ako pancier, tvrde, neohybne, skratka mi to vadi a preto nosim sportove. len pri nich je ten problem ze oni su vpredu take vysoke a trcia z vystrihov. najradsej by som mala take daco ako su trojuholnikove plavky, len namiesto snurok by to malo normalne zapinanie... a ja nejake extra "podpery" aj tak nepotrebujem, mam male prsia

alz-bee

Joooj, co by som dala zato, keby moje pevne boli?...to ked si lahnem na chrbat bez podprdy, tak sa na vsetky svetove strany rozleju :-D :-))) a keby som mohla ist von bez podprdy...juuuuj...ale co uz narobim...ked mi ich uz raz priroda take nadelila, tak ich mam aj tak rada:))

jajka001_

vacsie prsia maju byt podopreté aby sa nepotrhalo tkanivo, ale mnohe podprsenky tlacia a kazia prsia takze nie je dobre ich nosit stale, ked som doma chodim bez. podla nejakeho clanku by sa nemali nosit viac ako 12 hodin denne. no je to na osobnom uvazeni, neviem keby som mala mooc velke tak asi aspon podprsenku na doma nejaku pohodlnu.

leerka

ja mam zase mensie prsia ale pevne...a tiez som najprv nosievala iba tie latkove podprdy, ale hned nato som si kupovala uz vystuzene a atakisto aj teraz..ale len trochu vystuzene, nemam rada tie prehnane vystuzene....

alz-bee

zato sa pytam, lebo ja mam prsia velke a bez podprdy mi lietaju sirinu-marinu :-)) A aj podprdu nosim taku, ktora mi ich drzi fakt pevne a ked si ju dam dole, tak je to uplne ulava:)) Cize na jednej strane ju chcem nosit, aby mi potom neovisali, ked to zanedbam (v puberte som nosila iba tie latkove podprdy a to bola chyba-mala som od zaciatku dbat nato, aby som ich mala spevnene), no na druhej strane som pocula uz aj nazory, ze stale nosenie podprdy moze sposobit rakovinu prsnikov, respektive nejake uzlinky pod prsiami :-/