chcem,aby zhodil, a vyhovára sa

Príspevok v téme: chcem,aby zhodil, a vyhovára sa
Optimista_dozaista

S priatelom mam jeden problem: ked sme sa spoznali, bol skor priemernej postavy,akor stihlej. Potom mu zacalo rast brucho. Najskor som sa smiala, aky je s nim srandovny, ale este stale sexy. Casom nabral aj do inych partii, ako je zadok, stehna, paze, dokonca hrud. Uz zopar mesiacov mu vravim, ze by ma potesilo, keby si daval pozor na to, co jedava a hlavne kedy. Bola som 8 mesiacov s dvomi pauzami v zahranici. Neschudol, dokonca mi isiel tvrdit, ze hej. Fakt je pribraty. Aj pri sexe mi to prekaza, hlavne, ked je on navrchu. Sere ma, ze ja sa snazim vyzerat k svetu a aj do posilovne som chodila, a on si nad mojimi prosbami len mavne rukou. Nepiste mi, ze som povrchna. Mne ide aj o jeho zdravie. Ved uz aj zacina tak nemotorne chodit.Co by ste mi poradili?

Optimista_dozaista

Ja sa bojim, ze to v jeho pripade zacne jemnym poklusom a par stometrovkami na bicykli, a potom uz si bude strasne obzerat brucho pred zrkadlom a hovorit, aky je vysportovany a uzna, ze to nebude radsej prehanat. Lenivy je.

Optimista_dozaista

Ja nenadavam na chlapov o nic viac ako oni na nas zeny. Tato tema je o tom, ze maloktory chlap je schopny sa trosku rozhybat, ked ma potesit priatelku.

jajka001_

muzi su muzi a zeny su zeny, s tym nic nespravis :) my nevieme byt bez nich a ani oni bez nas. tak je to zariadene a asi je to tak spravne :)

doubledog

som sa musel registrovat, nejak mi to blblo, takze ja som frontmanx
tato tema je o tom, ako nadavas na chlapov?
lebo to je skor monolog :)

Optimista_dozaista

frontmanx: Ja mam muzov vcelku rada, hlavne, ked maju v ruke gitaru alebo sedia za bubnami ci mikrofonom. Jedna vec, ktoru na chlapoch nemam rada, ze si myslia, ze su to oni, co maju gule, ale ver tomu, ze zena prekona toho viac a nepotrebuje o tom kazdemu rozpravat. Asi si este nevidel pobehovat chlapa s malickou dierkou v prste po celom dvore, ze?

frontmanx

hehe, ty si aka nabrusena voci muzom :))

ale inak suhlasim, muz by sa mal starat o seba po vsetkych strankach, aj telesnej aj dusevnej.
ja sa aj divim muzom, ktori su tucni a seru na to, ze im to nevadi.
pritom cvicenie a spravna strava je vcelku jednoducha vec.

Optimista_dozaista

all:sorry za prehadzovanie mnozneho a jednotneho cisla vo vetach. Akosik som to neustrazila.
rada: tak to mas sakra pravdu, ze by aj on mal chodit upraveny. Preco to tym chlapom padne tak tazko? Ja osobne som uz zazila, ze chlapi oznacili pekne obleceneho a dokonca vonaveho (!!!!) muza za tepleho. Nehovorim, ze to musi byt rovno metrosexual, to by sa mi aj hnusilo, ale kurnik, aby sa jeden chlap nevedel okiepit trochu?!

Optimista_dozaista

jajka001: Chlapi si to nepriznaju, ale tych, ktori maju volu daco vobec zmenit, je medzi nimi malo. Za ich profesijne neuspechy mozu zeny, lebo ich nepovzbudzuju, ked su neverni, mozu za to ich partnerky, lebo im v spalni nedopraju, ked maju flak na koseli, mozu za to zeny, lebo neperu kazdy den a ked priberu, mozu za to zeny, lebo tolko varia a vypekaju. Ale ked su hladni, mozu za to zeny, lebo niekedy popri praci a domacnosti a detoch nestihaju varit podla predstav chlapov a pod. Chlapi si zvykli na mamickin servis. Mamicka sa nikdy nad synovym bruchom nepozastavi, skor sa tesi, ze synacikovi chuti. No ale potom chlap zije s furiou, ktorej-ktovie, preco-jeho brucho prekaza, a tak sa zacnu lutovat a stazovat na zenu mame a kamaratom, ze je to povrchna selma, ktora ide len po jeho peniazoch a nehladi na jeho charakterove vlastnosti a na to, aky je v skutocnosti jemnocitny. Ale len voci sebe samemu, bohuzial. Nikdy sa nechcem vydat, lebo zena sa moze aj pretrhnut, a aj tak je vzdy ona ta vinna a ta, ktoru kamarati jej chlapa nenavidia. Lebo je to cool.

oxy

zeny zvazte vztah s jedincom, ktory nakazuje svojej polovicke, aby "vyzerala" a pekne sa obliekala, lebo on si to tak zela... nebodaj sa za vas hanbi?
myslim, ze takyto chlapi vas maju na repre a nie z cistej a nezistnej lasky