Moje dieta je agresivne

Príspevok v téme: Moje dieta je agresivne
MAJAMI

moj syn nie stále,ale vela razy sa stáva,že je agresivny,má len 7rokov a je hyperaktívny a má potvrdené aj ADHD.Viem,že je to porucha správania a vela vecí s tím suvisí,chodíme aj na sedenia ku psychologičke,ale tie nepomáhaju nechcela by som ho dat na lieky smeruje to k tomu,ale narušuje sa náš vztah.Lubim ho ale slovne na mna stále utoči normálne je ako v tranze niekedy vrieska, vykrikuje,snažím sa to zvládat ale nejde to už som s toho na nervy,normálne akokeby zmení hlas začne hovorit tvrdo a neovláda sa. neviete mi niekto poradit?

jajka001

ako pise mira, tiez si myslim ze je to energiou, mam hyperaktivne dieta, a su strava, spanok a denny rezim velmi dôlezitym faktorom. treba naozaj davat pozor na stravu a najma na cukor, aby bol cely den co najviac v rovnovahe. tieto deti potrebuju specialne zaobchadzanie, co mnoho ludi nechape a myslia si ze su nevychovane. si jeho mama takze ty vies najlepsie, co ho ukludnuje. ked budes vidiet ze zacina byt nervozny, skus predchadzat tomu aby sa to stupnovalo. viem ze to mas tazke a zelam ti vela sil

A.M.

Je taký agresívny iba na teba, alebo všeobecne? Neviem, či si vydatá, ale mohlo by to mať súvis s tým, ak od malička videl nejaké násilie páchané na tebe. Potom to prebral ako normálne správanie voči tebe. Neviem, čo by v takom prípade pomohlo, ale skús pátrať po príčinách...Držím palce, musíš to mať strašne ťažké

- mira

Tvoj syn takto vydáva zo seba prebytky energie z mäsa a cukru, ktoré do seba denne dáva.
Zjemni jeho stravu a po čase sa zjemní i jeho správanie.
Dávaj mu hlavne zeleninu- prívarky, šaláty, dusenú a kvasenú zeleninu, zel. polievky a obilniny.
Bielkoviny mu nedávaj vo forme mäsa, syrov alebo mliečnych výrobkov, ale výhradne len vo forme strukovín a nepreháňaj množstvo.
Dbaj na to, pretože je najvyšší čas ešte situáciu zvrátiť.
Dávaj mu toľko lásky, koľko je možné.Viem , ľahko sa to hovorí, ale ešte nie je, našťastie, veľký.