Mena pre sucky

dobra vila

Ahoj,
ja mam rocneho psika, Beagla. Ked nam pani poslala fotky, vyhliadla som si jedneho, ktory mi hned padol do oka, avsak to bola fenka, a my sme chceli vyhradne psika...

Keby som mala sucku volam ju pravdepodobne Dakota :). To meno sa mi strasne paci.
Z toho vrhu sme museli dat psikom meno na "O" (podla papierov), takze moj psik sa vola Otis a dievcatko by bolo Opal (ale beztak by som ju asi volala Dakota :D )

vrabec88

je to krizenec spica s niecim.cierno-biela.velmi zlata.vzrastovo taka stredna.som pozerala aj po nete ale nic ma nezaujalo,skor pobavilo.

:-Pbebe

optimistna :D ale ma to aj svoje caro mne sa lubi ak je zrastovo maly pes a volaju ho rambo alebo trhac a tak :D alebo ked je velky tak zas take meno co by si necakal :-)

liana_

skus nieco originalne, podla osobnosti, z filmu, nieco z hudobnej sceny... ako napr. Charlote v Sex v meste mala Elizabeth Taylor. sused mal J.R.(džejár) ako z Dalasu. nedavno bol v kinach film, kde bol psík Marley (Bob Marley) :) Alebo nieco z oblubenej knihy, co ja viem, napriklad Heatcliff, Gandalf, Santiago... alebo tieto posledne radsej nie :)))