Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

JEST 3x alebo 5x DENNE?

Príspevok v téme: JEST 3x alebo 5x DENNE?
balejka

Jest 3x alebo 5x denne?

Pokazime nieco tym ze budeme jest 3x namiesto 5x denne? Nedokaazem do seba natlacit 5 jedal. Vtedy na nic ine nemyslim, len sledujem hodinky a rozmyslam ze co si mozem a nemozem dat.

Podla mna jest 3 krat staci, pokial je to tiez pravidelne.... ale chcem aby sa vyjadrili ti co sa fakt vyznaju... nech teda viem ci mi to nepokazi vsetky snahy o chudnutie...

quisina

ahojte akurat som si vajicka varila no nejak som sa zacitala do temy tak som ich varila asi 20 minut do zadku dufam, ze budu este na jedenie...:-)))))

cosmicka

preto na zaciatku treba najprv zexperimentovat co s cim kombinovat aby to telu prospelo a aby kilecka sli dole az potom do toho zapojit pevnu volu , lebo ak clovek nedosahuje vysledky tak je z toho nervozny a tam pride presne ten stav ze svoj hnev prenasa do jedla , najprv treba spoznat vlastne telo a potom ho podrobovat zmenam

cosmicka

presne je to pravda , vsetko mame v hlave , preto aj pppckarky su na tom tak ako su lebo sa boja jedla , je pre nich nepriatelom a tak po case nedokazu prijat viac ani keby chceli pretoze im to mozog nedovoli , najprv sa podla mna treba dostat do psychickej pohody rovnovahy a ist do toho s cistou hlavou , presne vediet co chcem dosiahnut , a ze to ma byt zdravym a nenutenym sposobom i ked vysledok pride neskor ale jojo efekt a zmätok v hlave sa nedostavi lenze lahko je to hovorit a tazsie to naozaj aj dokazat , to hovorim z vlastnej skusienosti ako byvala pppckarka:(

petullla

ešte jednu peknú vetičku: mnohý otvoria najprv ústa-teda sa dobre napapajú...potom otvoria oči -a zbadajú čo všetko do seba napchali...a až nakoniec otvoria svoju myseľ a začnú si vravieť -prečo som to jedol a načo som to jedol a takto sa vlastne učíme na vlastných chybách. a preto je dobre najprv sa zamyslieť,potom otvoriť tie karpave očká aby sme vydeli a až na koniec ústočká...chápete? z jedla musíte mať určitu vnutornú radosť a rituál...ked niekto už pri príprave jedla drži v sebe hnev a stres tak toto sa prenáša aj do pokrmu,keby ste vedeli urobiť fotku toho pokrmu tak by ste to priam videli.

petullla

wikush ,výber pokrmov nebol zlý, ale skladbu si mala zlú a to preto ,zamysli sa...už predtým ako si toto chcela praktizovať chcela si dokázať akosi podvedome že to nebude asi fungovať,aby si tu potom mohla napísať ,že to nieje pre teba dobre,jednoducho neverila si tomu a preto už s tvojho písania sa to dá vycítiť,ako tu píšeš ,ako si všetky tie veci pchala do seba za sebou. zabudla si na pôžitok z jedla a ked ideš dačo meniť,tak nie tak nárazovo, ale všetko musí ísť postupne krok za krokom, aby sa telo aj psychika vedeli prispôsobiť. a preto sa nečuduj že sa ti žaludoček zvýjal ked si ho takto vystresovala, ved aj žaludok ,ako aj všetko je v tele prepojené z mozgom,odkiaľ sa vysielajú impulzy,ked ideš jesť s hnevom a pod. tak sa to odrazí v zažívaní.

petullla

hlad ,máš v tomto pravdu, inak ak sa môžme o týchto vciach ako je meditácia,joga...porozprávať a podeliť sa o zážitky tak sa mi ozvi na ICQ-440670965 budem len rád. presne ako vravíš,kto sa venuje týmto veciam a vie čo robí,tak mu stačí jesť menej,lebo energiu získava aj s iných vecí ako z potravy to je pravda a to už aj patrí preto do inej kategorie, lebo všetci toto nepraktizujú, preto ja ked radím,tak bežním zamestnaným a väčšinou uponáhľaním ľudom ktorým vládne stres a nie oni stresu.

cosmicka

nic si z toho nerob aj ja tak jedavam , niekedy ked mam vacsie chute tak viac do dna len mnesie porcie a ked nestiham tak sa stane ze jem dvakrat ale stale len mensiu porciu ja uz to proste nedokazem zjest naraz vela ,

wikush

nie je to uplne odveci :}.. dosli sme k zaveru, ze kazdemu vyhovuje nieco ine.. a sme tam kde sme boli, vsak? mne je lepsie jest mensie porcie 5x denne, ale pocas pracovneho tyzdna nestiham jest viac ako 3x denne bohuzial

balejka

som rada, ze ste si v tejto teme pokecali a oniecom co je totalne odveci... koli takymto ludom sa tu zakladaju rovnake temy milionkrat...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

JEST 3x alebo 5x DENNE? - Fórum - ZDRAVIE.sk