JEST 3x alebo 5x DENNE?

Príspevok v téme: JEST 3x alebo 5x DENNE?
balejka

Jest 3x alebo 5x denne?

Pokazime nieco tym ze budeme jest 3x namiesto 5x denne? Nedokaazem do seba natlacit 5 jedal. Vtedy na nic ine nemyslim, len sledujem hodinky a rozmyslam ze co si mozem a nemozem dat.

Podla mna jest 3 krat staci, pokial je to tiez pravidelne.... ale chcem aby sa vyjadrili ti co sa fakt vyznaju... nech teda viem ci mi to nepokazi vsetky snahy o chudnutie...

cosmicka

a teraz uz niesi nafuknuta ???ja odporucam activiu na vecer , mam s nou dobre skusenosti a na druhy den ma nenafukuje teraz som ju nejedla uz asi dva dni dala som si acidko ale dnes musim ,

cosmicka

ejha tak to mas docela fajn zaludok , ja by som take nemohla tiez beriem na zaludok probiotika uz par rokov , lebo bez toho sa citim ako mech zemiakov i ked v poslednom case sa tak citim aj s nimi :)preto som zacal o5 chodit na forum zdravia lebo sa necitim nejako v poriadku ale mozno to je tym ze som schudla strasne rychloa nestihala jest a zase mi zblbol organizmus ach jaj,

cosmicka

vobec nemusis , ale preco si do obeda tak vela ovocia pojedla to by ma zaujimalo vsak stacilo kebyze si fakt das to musli s mliekom alebo chclieb alebo hocco , treba skusat experimentovat co s cim mozes , teraz to naozaj nebolo o tom ze by si rano nemala jest sacharidy alebo ovocie bolo to o tom ze si zjedla velmi vela ovocia a popritom ovsene z ktorych logicky tiez nafukuje ak ich zjes vo velkom mnozstve , ja ti vravim ze mna by roztrhlo a to nemam problem jest rano musli s mliekom alebo ovocie i ked som to na ranajky este neskusala ale iste by to bolo v pohode lebo v musli je aspon susene , ty len pojes velmi vela kritickych nafukovacov po ktorych sa samozrejme nemozes citit dobre, ty sa snazis schudnut ???alebo o co sa snazis ?

wikush

bola som u lekarky nie tak davno, aby ma poslala na testy na potrav. intoleranciu, ta vsak povedala, ze mi moze dat spravit testy akurat tak na psenicu, lebo ze ostatne krvne testy nie su spolahlive a ze musim do svojho jedalnicka zaradit naspat psenicu, aby boli testy pravdive.. ale pokial viem na slovensku robia bezne testy aj na gluten, aj na laktozu, tak neviem co vymyslala.. takze ja teraz ani neviem co mozem jest, tak aspon berem kyseliny a enzymy a snazim sa jedla kombinovat spravne, aby som to svojmu zaludku ulahcila, ale dnesny den mu dal dost zabrat :} tak to vyzera, budem sa ja musiet vratit spat k bielkovinam na rano

cosmicka

a na veceru vajickoa cibulu a tuniaka ???to snad nie , ja tuniaka jedavam len ked mam obdobie ze mi lepsie travi a mam na neho strasnu chut vtedy neodolam ale urcite si ho nedam s vajickoma cibulou to uz skor so syrom nizkotucnym a olivami

cosmicka

jejda , toto si papala , tak uz sa necudujem preco ti je tak zle :)rano to nemozes prehanat , najedz sa len jedno jedlo , urob si chlieb alebo daj si musli , strasne vela ovocia si zjedla jasne ze si nafuknuta a plna , ja po ranakach uz nezvyknem jest do obeda inac by mi vobec nechutilo a vonkoncom uz nie ovocie , ocividne ta nafukuje z jedla , alebo nie neviem lebo toho ovocia bolo fakt vela z toho by nafuklo aj kona a este ked si jedla jablcka jejjda

wikush

pardon, pod lavym rebrom som chcela napisat - moze to nieco znamenat, tam ma picha skoro vzdy, ked som nafuknuta a netravi poriadne