Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

nuts

Bože smejem sa keď si niekto myslí že pri cvikoch na brucho spáli prebytočný tuk na danej partií :D. Brucho nemusíte vôbec cvičiť a tehličky môžete mať tak či tak ako to majú chudí ľudia. Jediné čo musíte spraviť je spáliť prebytočný tuk a to nie cvičením danej partie ale kardiom ako je napr beh,korčuľovanie,bicyklovanie,plávanie alebo skákanie cez švihadlo a samozrejme že to chce aj zmeniť stravu obmedziť sacharidy a skôr mať príjem sacharidov a zdravých tukov ktoré nájdete v rybách a orechoch a aj vitamín C napomáha k spaľovaniu tukov. Chudí ľudia nikdy nemusia cvičiť brucho a majú tehličky a kulturisti sú tiež taký ktorý partiu brucho tiež necvičia a majú namakané tehličky je to aj vec genetiky aj vec stravy a hlavne toho prebytočného tuku ktorému ste prišli zlými stravovacími návykmi a niekedy priam dostatočne veľkým vyhladovaním.

ja-pusate

to je tu detske Forum ci ako:D ma tu vobec niekto nad 18 ci iba ja:Dja mam 22 a potrebujem schudut hlavne z brucha,som totiz jablcko a brusaky mi vobec nezaberaju:(citala som ze sa neda schudnut len z urcitej partie ale ze sa chudne rovnomerne z celeho tela,tak preco nechudnem aj z brucha:(

Alexiiik333

Ahoj mam 14 a 65 kg pre par mesiacmi som mala ešte 70 ale na jednej stránke som si spravila cvičebný plán . Môžeš si vybrať či che schudnuť , spevniť si telo adť. www.fithall.cz :)

TheKaperSK

Ahoj mám 14 a vážim okolo 50 kg. Asi pred 2 rokmi som vážil 65 kg. schudol som hlavne na každodennom cvičení. Ak mám povedať pravdu žeriem ako prasa :D ale vďaka brušákom a klikom sa mi podarilo schudnúť a nabrať svalstvo :D.

Textová Inzercia

SLIM Women od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.