ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

ja-pusate
Detaily

to je tu detske Forum ci ako:D ma tu vobec niekto nad 18 ci iba ja:Dja mam 22 a potrebujem schudut hlavne z brucha,som totiz jablcko a brusaky mi vobec nezaberaju:(citala som ze sa neda schudnut len z urcitej partie ale ze sa chudne rovnomerne z celeho tela,tak preco nechudnem aj z brucha:(

Alexiiik333
Detaily

Ahoj mam 14 a 65 kg pre par mesiacmi som mala ešte 70 ale na jednej stránke som si spravila cvičebný plán . Môžeš si vybrať či che schudnuť , spevniť si telo adť. www.fithall.cz :)

TheKaperSK
Detaily

Ahoj mám 14 a vážim okolo 50 kg. Asi pred 2 rokmi som vážil 65 kg. schudol som hlavne na každodennom cvičení. Ak mám povedať pravdu žeriem ako prasa :D ale vďaka brušákom a klikom sa mi podarilo schudnúť a nabrať svalstvo :D.

xxSebastianxx
Detaily

Ahojte volám sa Sebastián mám 14 rokov ale mám nadváhu mám 93kg mal som 100kg schudol som 7 kilo no ale nechce mi to niak prejisť na tých 89kg ten prechod proste nezvládam to neviete mi niekto pomôcť poradiť bol by som tomu veľmi vďačný ... Musel som sa už spametať !!! Deti v škole sa mi smeju ale už vravie že vydno že som schudol ale chcem ísť dole na 83kg-80kg prosím pomôžte mi niak ako mám jesť stravu a ako na to prosím :) Ďakujem ...

adinka-adika
Detaily

Ahojte :) Volám sa Ady.:) Mám pomaly 14 rokou skoro 165 cm a pomaly 75kg .. Na môj vek je to veľmi nepriateľne .V škole sa mi posmievaju a ľudia si často robia zo mňa srandu .. Kopu krat som mala pokušenie skusíť chudnuť ,nikdy to nevišlo . No moja teta sa rozhodla sa s týmto problemom skoncovať . Napísala mi harmonogram cvičenia. v podobe drepou a brušakou :) Samozrejme mi spísala čo nesmiem jesť .Prosím držte mi prsty ;) Ďakujem :)) Ady :))

Jamm
Detaily

Ahojte. Dakujem Vam za postrehy i co sa tyka peciva, aktivneho pohybu i pitneho rezimu. Co vsak s clovekom po 30ke s problemom stitnej zlazy ....
Ako dopomoct k schudnutiu pri znizenej funkcii stitnej zlazy?

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.