VLASY!!!!

Príspevok v téme: VLASY!!!!
linduska

baby,dnes som bola u kadernicky a vravela ze mam suche konceky vlasov.tak by som vas poprosila o radu,ake vyrobky pouzivate.ci je dobry gliss kur sampon balzam aj ten sprej.lebo mi odporucila fluid na vlasy zn.Bonacure ale nebude drahy?ved sa to predava iba v kadernictvach.alebo nemate skusenosti s tym fluidom?

linduska

dnes som si kupila sampon aj fluid na suche vlasy od gliss kur a ak mi aj pri dalsej navsteve povie ze su scuhe tak potom vyskusam ten pripravok co mi odporucala kadernicka

winki

odkedy mam dlhe vlasy vzdy som mala problem so suchymi koncami. pouzivala som vsetky vyrobky od gliss kur oleje na vlasy....minula som kopu penazi a efekt absolutne ziadny. po olejoch moje vlasy boli neskutocne mastne a sprej na stiepajuce konce ten mi ich este viac zosusil.
Vdaka tomuto foru som presla na prirodne produkty...zihlavovy sampon kondicioner a aloe vera...oplachujem si vlasy zihlavovym odvarom a hlavne raz mesacne dam na vlasky hennu. a mozem povedat az teraz vidim vysledky...krasne vlasky leske, hladke ziadne lupiny.

eo

linduska
Ak pouzivas fen davaj si vzdy nadstavec aby sa ti vlasy nedostavali blizlo ku spiraly fenu .Ake mas vlasy a co snimidenne robis,fukas ,kulma ,natacky a pod
Ake pouzivas produkty?

sweet_lolitta

rob si domace masky a daj si ich len na dlzky vlasov, t.j. oleje, vajicko, med.... alebo aj henna, mne pomohla, a to som konce mavala ako slamu.

linduska

dala som si ich ostrihat,ale kadernicka vravela ze maju tendenciu sa rychlo vysusit a potom sa zacat aj lamat.tak som sa rozhodla ze do dalsej navstevy v kadernictve sa s tym pokusim nieco urobit a chcem zistit co je na to najlepsie