Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nizky tlak

Príspevok v téme: nizky tlak
scoobynka

Kazdy den medzi 2-5 hodinou je pre mna neznesitelny. Obedujem okolo 2, hned na to pride malatnost, spavost, zimnica, bolest hlavy, unava a ked zaspim, je to este horsie. Dedukovala som ze to bude nizky tlak,aj som si namerala 90/70. Co mozem proti tomu robit? zneprijemnuje mi to zivot, nemozem normalne fungovat, mam pocit ze odpadnem.
Dakujem za rady

[zruseny12]

SCOOBYNKA
ked to mas po jedle,nemusi to byt NIZKYM TLAKOM,ta malatnost atd.
moze to byt TRAVENIM/ale jasne,ze zlym travenim potom aj tlak klesa,alebo stupa/
skus pri obede pouzivat TRAVIACE ENZYMY...

femka

aj ja s tym bojujem a to spôsobom-BIO VAPNIK -ovovital( je to vapnik horcik a fosfor) a k tomu rano zeleny caj a rozmarin normalne si odtrhnem pozujem a spapam:)

radost

Doporučujem brať kvalitné prírodné produkty ,ktoré Ti stav zlepšia.Magnezium je dosť málo...Ak potrebuješ, ozvi sa nameil:duratnakatka@gmail.com

vypsana_fixa

za poharik cerveneho vina..a skus si kupit tabletky magnezia..mam presne ten isty problem..a kazde rano si dat jednu...magnezium ta vzpruzi..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nizky tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk