Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubné implantáty v BA

Claudala

Zdravím, včera ma kon kopol do zubov, a odlomil mi z predného zubu asi polovičku, kde je nejaky dobrý a lacnejší zubar ?

ufa

OK, nekrič na mňa! Mne sa iba zdalo 8 000 Sk dosť málo, ale teda zdá sa, ak som to správne pochopila, že ide len o samotný implantát - bez korunky. A to, že sa chcem spýtať na fóre - to je asi normálne, však na to tu je:-)

academica

Neviem, co nechapes? Mne robili implantaty minuly rok a tak cena jedneho implantatu bola 8.000,- Sk t.c je to v prepocte asi 265,50 EUR. Ja mam tri implantaty a tak je to 3x265,50 EUR. Je to uz jasne? Podotykam, ze ja som si robila tiez prieskum a na Heydukovej su fakt najlacnejsi, pretoze bezne stoji jeden implantat az okolo 500 EUR. Po vlozeni implantatu cakas na jeho prijatie cca 4 mesiace u niektorych implantatov aj viac, ale vacsinou su to tie 4 mesiace. Az sa implantaty prijmu a nenastanu ziadne komplikacie, ides dalej t.z. k stomatologovi, ktory ti na tie implantaty urobi korunky a z akeho materialu budu tie korunky, tak to je len a len up to you. Mozes si vybrat od tych najlacnejsich az po tie najdrahsie. To naozaj nie je problem. A radim ti, ak mas naozaj zaujem, tak zacni nieco robit a necakaj, ze tu na tomto fore to niekto vyriesi za teba. Az mas, ako pises, tri typy, tak sa objednaj u kazdeho na konzultaciu a potom si vyber. Je to stale len a len na tebe. Este raz, ja mam s Heydukovou a dr. Mracnom len tie najlepsie skusenosti. Staci?

ufa

Takze zatial tu su tipy na Mudr. Vladimir Huťan (poliklinika Mytna), Mudr. Jozef Mračna (Heydukova), Dentalplus - Tehelna ul. (asi Mudr. Miklanek)... Co tak keby niekto popisal osobnu skusenost viac, pripadne nejake rady, ceny...

academica

Pre Ufu:

poradim ti - primar Dr. Mracna na Heydukovej (onkologia - budova stomatologie). Kazdy pondelok ma konzultacne hodiny. Je naozaj vyborny. Robil mi implantaty a vsetko prebehlo bez problemov. Navyse ceny v porovnani s inymi su ovela lepsie. Za jeden implantat zaplatis 8000,- SK (prerataj si to na EUR :-)

tajana

ufa, je jeden perfektný zubár, je to stomatochirurg Dr. Huťan ambulanciu má v poliklinike na Mýtnej v Blave, z vlastnej skúsenosti radím choď sa k nemu objednať

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubné implantáty v BA - Fórum - ZDRAVIE.sk