Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vyreklamovať výrobok a žiadať o vrátenie (časti)peňazí

Príspevok v téme: Ako vyreklamovať výrobok a žiadať o vrátenie (časti)peňazí
siska*

Dobry den, chcela by som poziadat o radu. Nechala som sa uniest nadsenim mojej kolegyne z programu Colonix od Dr.Natura na ocistu criev, ktory pozostava z Kleri čaju, paranil tabl. proti \"parazitom\" v crevach a psylliu. Objednala som si to, avsak chcela by som vzhladom k neziaducim ucinkom a nespokojnosti z tych tabletiek vratit aspon tu cast. Myslite si, ze je to mozne, ked to bolo objednane ako cely balicek, pozostavajuci z 3 casti? Ten caj je vyborny, to psyllium je ovela, ovela lepsie, ako vsetky doteraz vyskusane psyllia z lekarni, avsak tie tabletky skoda slov. Je mi, s prepacenim za vyraz, na grcanie uz pri ich prehltani, nehovoriac o tom, ze sa mi na ne vyhodila alergia (bola som u dr. a ten mi to potvrdil). Neviem, akou formou sa mam na nich obratit, ako im to urgovat, ci treba vratit cely balicek, alebo ci sa da vratit len jedna cast z balicka.
Ak mam podat pisomnu ziadost, co mam do nej napisat? Aby ich to nejako donutilo vratit mi aspon primeranu sumu penazi, nakolko to stalo majland a je mi to tak na 2 veci.. A pisu, ze garantuju vratenie penazi.
Dakujem za vsetky cenne rady, kto tu chce pridavat prispevky typu, ze som na to mala mysliet skor, nech sa neunuva, kazdy sa ucime na vlastnych chybach. Vdaka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vyreklamovať výrobok a žiadať o vrátenie (časti)peňazí - Fórum - ZDRAVIE.sk