Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pletova kozmetika Saloos

regina92

ahojte baby, viete mi niektorá poradiť, kde by som si v Banskej Bystrici mohla kúpiť kozmetiku Saloos? ďakujem vopred za odpovede. :)

Kajka33

Ahojte,ja mam vyborne skusenosti najma s detskou kozmetikou Saloos, kupujem ju v internetovom obchode ZDRAVImE.sk, maju vyborne ceny, mozem len odporucit: www.zdravime.sk

majusik17

mne sa veľmi osvedčil zo Saloos balzam bio karité, teda bambucké maslo. Používala som ho hlavne na veľmi suché ruky, ale perfektný bol aj na detskú pokožku - mám odskúšané na deťoch:-)
Videla som túto kozmetiku aj v Čajovni u Dobrej Víly v Žiline, ale väčší výber ja tak či tak asi len na nete...

Nephilim

V Tranve pri Trnavskej univerzite je postavený hotel Holiday Inn a hned vedľa neho obchodné centrum. V tom to centre je len pár týždňov otvorený obchodík Cokoláda - kozmetika - čaje a predávajú tam Saloos kozmetiku:-)

Tajpek

SUper kozmetika. Pouzivam masazny olej Erotika s priatelkou, je super. A idem objednat dalsie. Balzamy su tiez fajn.

ich

nikdy som o tejto znacke nepocula.
mozete mi tiez povedat nejake skusenosti?
rada by som aj ja nieco vyskusala.
je to skor taka hojiva kozmetika alebo na problematicku plet alebo k akej by ste ju prirovnali?
dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pletova kozmetika Saloos - Fórum - ZDRAVIE.sk