HAK

kady kudy

myslíš kondom..a s kombináciou čoho..ked ja chcem byť chránená na vacsie percento ako len na také s kondomom..to je fakt.

niekto

ja neviem sak nieje jedina moznost HAK mas aj ine a ked ich skombinujes tak je to ovela ucinejsie ako hak a pritom to nema vedlajsiie ucinky ...
akurat ze to nieje take pohodlne

kady kudy

zjuzjika ..áno ja som už premýšľaľa nad tým..s priateľom už chodíme 2roky a mám 16..tak si to predstav:D..a niesom do toho nútená chcem to aj ja a z lásky..takže nejdem si hak nasadiť len tak...

zjuzjika

tak aj mne sa to zda skoro ale lepsie ako by si sem mala potom pisat, ze vam praskol kondom a ty nevies ci si alebo nie si tehotna....

CMu_Q

16? no paaanenku to by som si rozhpdne rozmyslela na tvojom mieste,....preco nepockas az tvoj organizmus bude normalne vyvinuty, az budes normalne zenou v tom pravom slova zmysle, ved hormony a telo sa ti len vyvija a pokial do seba teraz natrepes umele synteticke hormony, tak dakujem pekne, tot moj nazor, ale vyber je rozhodne na tebe.pa

niekto

budem sa opakovat kolko gynekologov ma vlastne skusenosti ???
nemaju to nahodou vsetci iba nastudovane ? :oP

alz-bee nikto ti nepovedal aby si bola ticho
a nepovedal by som ze odhovaram ja som ani tejto babe nepovedal ze to nema brat akurat som jej naznacil ze to nieje neskodne a ze to moze byt nebezpecne a ze nech sa zamysli ci to stoji za to
za posledny tyzden tu boli min. 4 temi kde sa DIEVCATA pytali ze ci su chranene aj pocas prestavky ked niekto nevie ani to tak nemoze vediet ze to moze byt nebezpecne a obvzvlast ked si k tomu daju jednu dve cigarety sak co sa moze stat...

vam to pripada tak ze do kazdej temy to iste
ale zober si ze takych 95% ludi sem pride iba ked nieco potrebuju preto to sem tak casto pisem aby to ludia prestali brat ako cukriky
zjuzjika ti asi fakt leziem na nervy ked namna tak startujes