HAK

alz-bee

niekto: ja ta neodsudzujem...len hocijaku temu o HAK otvorim, tak je tam tvoj nick a uz to len kazdej babe vyhovaras...proste napisem ti to narovinu-staras sa do zenskych veci a to nas baby rozculuje (teda myslim si, ze mnohe z nas-nevravim, ze vsetky). Lebo naozaj, klobuk dolu, ako mas nastudovane vsetky metody vsetkych moznych nehormonalnych antikoncepcii, ale neviem si predstavit, ze ja by som radila napr. v tej teme Muzske choroby kazdemu chlapovi, ze preco sa mu pri sexe nepostavi, lebo som si o tom len nieco niekde nastudovala a pri tom o prakticky nic neviem a ani sa to nikdy nedozviem, lebo nie som chlap...takze v tomto spociva ten "problem"...ale ved v poriadku, mas pravdu-je to diskusne forum, tak diskutujme...ja tie tvoje antiHAK prispevky budem teda prehliadat a uz budem ticho :-))

alz-bee

Ja som zacala brat v 17tich...teda o 4mesiace som mala mat 18...a inak som sa poradila iba s priatelom. Chceli sme si milovanie uzivat naplno a tak sme sa dohodli, ze si dam predpisat HAK s tym, ze to budeme platit na polovicu:))...a mama mi iba povedala, ze je rada, ze sa k tomu staviame zodpovedne:)) inak nepovedala nic...

zjuzjika

niekto, ja viem klady a aj zapory hak, tak ma prosim ta nepoucaj o niecom, o com nic ty osobne nevies, pretoze TY si nikdy antiku nebral, tak svoje linky a pripomienky si nehcaj pre niekoho ineho nie pre mna.....

kady kudy... ja som zacala brat antiku v 19tich rokoch a nijak som sa s nikym neradila...iba samozrejme s priatelom...a ty mas kolko rokov?

kady kudy

alze-bee este mám na teba jednu otázku..od koľkých rokov si ty začala užívať HAK..poradila si sa aj s rodicmi?

kady kudy

alze-bee dakujem za vsetky rady od teba..a fakt ludia ja som sa tu pytala na konkretne veci otvorila som si tuto temu a vy mi sem hadzete kadejake insie info o ktore som tu nikoho neiadala..ale aj tak dakujem,

niekto

baby ja fakt nechapem co mate za problem tak je to diskusne forum tak diskutujme
ako fakt ked zbadate moj nick tak ma totalne odsudzujete ze co ten niekto zase chce ....:(

tie tie iste linky su to odkazi na temy na tomto fore neviem co sa ti na tom moze nepacit
dikutovalo sa tam presne to co sa pytala teda ake vedlajsie ucinky moze mat hak
a bohuzial nema iba tie lahke ako spinenie ano vacsina bab problemi nema ale je ich dost co maju

a niesu to zase az take minimalne pripady si pozri kolko bab tam prispelo ja som si kazdy ten prispevok precital nech si nejaka sestricka hovori co chce tych bab je tam trochu moc na to aby to bolo take neskodne ako nam to vyrobcovia predkladaju

inak takto to funguje ;-)
www.lpp.sk

zjuzka neverim tomu ze ta to nezaujima akurat si to nepripustas alebo to odmietas lebo som to napisal ja a vies co to zase nezaujima mna

alz-bee

Presne tohto som sa obavala Niekto, ze to tu zacnes zase a zase a zase rozoberat. Tak ako ty sem hadzes linky o negativnych ucinkoch HAK, tak som sem ja hodila henten text, ktory mi odpisala ta pani sestricka, co sa v tej oblasti vzdelava... aby baby, ktore ju chcu zacat brat nemali strach, ze dorana z nej umru...
Ale to je vlastne jedno, lebo kazdy ma svoju pravdu a ja osobne uz s touto temou koncim. Jedine, keby Kady-kudy mala otazky, tak jej odpoviem:)ale ja to fakt nemyslim v zlom,ale ide o to, ze ked si ju raz nejake dievca chce dat predpisat a pyta sa na mozne vedlajsie ucinky (nie na ucinky po vysadeni), tak jej treba napisat teda, ze ano moze sa stat, ze jej nesadnu, ze bude dlho spinit...atd...a nie hned jej hodit link, kde je o dievcati, ktoremu vlasy vypadaju, stane sa vyrazkovo obezna...ved to su fakt minimalne pripady...no, ale zas som sa rozkecala,tak ja uz mlcim:))

zjuzjika

niekto nenamahaj sa zbytocne, ja tajpoznam uz dlho a viem ze sem stale hadzes tie iste linky a mna to nezaujima...inak len tak mimochodom, moj lekar mi robil testy predtym ako mi predpisal hak a dokonca som musela ist na hematologiu do nemocnice, lebo mi predtym zomrel jeden clen rodiny na trombozu, sice uz aj starobou to bolo,a le aby si bol 100%isty, ze mi hak neuskodi..takze moj lekar ma dobry pristup k acientkam...