Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ak AD nepomahaju...

Príspevok v téme: ak AD nepomahaju...
axl

dobry vecer,

od 31 marca 2009 beriem ADcipralex jednu tabletku rano,citim sa lepsie no nie uplne stale by som spala a niekedy sa mi kruti hlava a mavam uzkost a dost velku momentalne si hladam pracu ale ja sa bojim ist do prace pre tie moje stavy ktore mam kazdy den obmedzuju ma v normalnom zivote ak mozem byt uprimna nechce sa mi takto zit a mam muslienky vselijake zle az desive.neviem co sa to so mnou deje no dalej uz nevladzem... pred rokom sam brala serlift vtedy mi pohohol no teraz vobec nie tak mi doktor dal cipralex.najhorsie je to ze niekedy to na mna vidiet ze niesom ok.a preto sa bojim ist do prace ze to tam nezvladnem kazdy den... ak by ste mi vedeli pomoct prosim vas napiste mi vasu radu DAKUJEM VSETKYM...zabudla som napisat ze mam 22 rok.

axl

dakujem vsetkym ktory mi tu napisali....

ja mam najviac s tym problem, ze neustale myslim na zle veci, ze to uz asi lepsie nebude ze beriem AD-cka a ze som vlastne jedina exot v rodine...
neustale by som len spala a kruti sa mi hlava a nedokazem sa sustredit...
bojim sa ist do prace ze mi bude zle, ze to na mna bude vidno, ze vlastne niesom OK.a rozmyslam nad tym vsetkym nonstop a vidno to aj na mojej pleti je taka ustrachana nejasna trapym sa velmi....
ja neviem ani kde je hlavny problem pretoze rodina je OK dokonca super kamarati takisto v detstve som nic hrozne neprezila
je asi chyba iba vo mne...
inak to nevidim...bojim sa o tom povedat priatelovi pretoze sa bojim ze to nepochopy a necha ma.ake tabletky by mi pomohli????ak mi niekto vie vlastne pomoct???dakujem este raz

RNG

v temach depresia, tetanias a podobne som napisal viacero prirodnych prostriedkov, bez navykovosti a skodlivych bocnych ucinkov. Aj ini tam prispeli, lebo dovodov na depresie a ine nervove poruchy je plno a treba sa pokusit ich adresovat, nie len potlacat symptony.

Kolinia

ahoj, ja som tiez zasla k psychiatrovi, dal mi ad-cka a aj lexaurin, ak mam dake blbe pocity, ale zistila som, ze mam nizky tlak a ked si dam lexaurin tak sa mi zacne krutit hlava a mam taky pocit, ze tie AD-cka nezaberaju...su to Coaxil, vraj dake lahke. Doktor mi povedal, ze by sa to malo casom zlepsovat, ak nie, tak mam prist, ale veru mne sa zdalo, ze zo zaciatku mi bolo fajn a teraz je mi zle...ale dufam, ze je to len docasne a ze aj kvoli skuskam to tak je, i ked nikdy som nemala problemy so skuskami, tak nechapem.... Tiez neviem dakedy, co so sebou, uz je mi z toho nanic, raz fajn raz nie, citim sa akoby zviazana a stale na to myslim. ale beriem to este kratko, tak dufam, ze sa z toho dostanem....

delphia

axl, je to velmi kratka doba, aby si bola uplne OK. mozno na to bude treba aj zopar rokov. ale dolezite je, ze aspon vies ako tak fungovat a je ti lepsie nez bolo. dostanes sa z toho, len to potrebuje cas. aj tvoja choroba nevznikla zo dna na den, teda aj na jej vyliecenie nestaci otocit arabelinym prstenom.

delphia

jetta, to co su za reci, ze bojim sa AD??? evidentne mas problem ba az vtierave myslienky, tak na co cakas? ta terapeutka mala uplnu pravdu. su stavy, ktore sa daju liecit ibe psychoterapiou, ale su aj take, ktore treba riesit liekmi a nasledne pomoze aj psychoterapia. ak sa citis vo svojej kozi v tejto situacii OK, tak niet co riesit, ale asi tak v poho nebudes, ked o tom tu pises, tak neviem na co cakas a nezajdes za psichiatrom. nie si ani prva ani posledna. ci dlhsie cakas, tym viac trapis seba. je to iba na tebe. radu ti mozme dat, ale rozhodnut sa musis sama...

jetta

ahojte, mam 23 rokov, tiez depresie, neviem si najst pracu a bojim sa AD, takze sa s tym tiez snazim vyrovnat fyz.aktivitou a ´pozitivnym myslenim´. bohuzial, prehravam na plnej ciare... skusala som uz homeopatika, ale bezvysledne. z AD mam hrozu, vzdy sa mi pozdavala terapia, ale ked som jednu terapeutnku navstivila, tak mi povedala, ze som na tom tak zle, ze terapia uz nepomoze. je to ako keby som chcela riesit cukrovku rozpravanim. teraz uz fakt neviem, ako dalej, tak sa s tym snazim zit a nie je to bohvieaky zivot...

pre axl

axl, kasli na ad. Ja trpim tiez depresiami, ale ad som uzivala chvilu, teraz zas chvilu, lebo uz som si to chcela pomalu hodit zo zufalstva, ale nemylsim si, ze pomozu. skor otupia. neuzivaj to, pokial nemas uz samovrazedne sklony. kamaratka farmaceuticka ked mi povedala, co su to za srac.. tak som si povedala, ze tadeto cesta nevedie. Tiez mam len 24r a nechcem skoncit na psychiatrii. Liecim to silou vole a fyzic. aktivitou. Znie to haluzne, ale mne nepomohla ani psychologicka, ani psychiatricka, terapeut 0bodov. Potom mi kamaratka poslala dvd "Tajomstvo /The Secret/" a povedala som si, ze musim fakt zacat mysliet pozitivne a hned mi je lepsie, aj ked problemy mi to nevyriesi, ale zabit sa nemienim a nic ine mi neostava, ako to pozitivne myslenie :) A ake mas problemy? Inak, tie AD vzdy zhalucinovali aj mna, tiez som musela akurat sediet doma a doktorka mi chcela dat pn, kym ich douzivam, ale ja este chodim do skoly, takze to nebolo treba.. ak chces, napis viac, mozme popisat :) mozno sa nam ulavi :)

skus

mozno by si mala skusit ad 4. generacie, tie novsie, co posobia aj na noradrenalin, dolezita je vsak psychoterapia!!!

zzuzzua

ahoj,
Mala by si skusit terapiu. Prides na podstatu problemu a mozno sa to zlepsi. Inak ak ti AD nezaberaju tak ich skus vymenit, niekedy to trva kym najdes tie pravne ktore ti pomahaju. Ja sa tiez bije s uzkostou,ale bez AD. Je to niekedy pekne na hovno, ale hlavne sa nevzdavaj. Pozri si temu Uzkost.
Pekny den
Zuzana

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.