Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermatix Si Gel na jazvy

qqq

Tak ešte raz - sorry ale pomýlila som si názov, nakoľko nad Dermatixom som dlho uvažovala, ale zdal sa mi pridrahý. Gél o ktorom som písala v predchádzajúcom príspevku sa volá Contractubex - je na veľmi podobnej báze a cenovo omnoho dostupnejší cca 8€.

qqq

S gélom Dermatix mám veľmi dobré skúsenosti - používala som na oblasť hrudníka i na tvári - kľudne ho môžeš rozotrieť na väčšiu pochu - neškodí a pokožka ho dobre znáša - ja mám citlivú pleť takže agresívnejšie látky nemôžem, ale Dermatix bol v pohode. No a teraz o účinku - pomáha - najlepšie je keď jazvy ešte nie sú veľmi staré, ale i staršie jazvy sa zlepšia. No užívanie je dlhodobejšie - na malých "čerstvejších" jazvách môžeš vidieť zlepšenie už po mesiaci pravidelného užívania - staršie jazvy - 3 mesiace a viac - ale stojí to za to - ale začni užívať až po letných mesiacoch - nemôžeš s tým ísť na slnko - urobí ti to taký jemný priesvitný film na pokože...Tak veľa šťastie v užívaník. P.S. áno pomáha aj na jazvy pod úrovňou kože.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermatix Si Gel na jazvy - Fórum - ZDRAVIE.sk