Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlacnejsia zbran proti akne - zihlava

Príspevok v téme: Najlacnejsia zbran proti akne - zihlava
hrncek

Zihlava ma ocistne ucinky a s pletou dokaze urobit zazraky. Za pat dni sa mi viditelne zlepsil stav akne.

Kazdy den som vypila liter zihlavoveho caju. Nesladila som ho, len ochutila par kvapkami citrona.

Navyse, 2 razy, ked sa caj vyluhoval, tak som sacky nevyhodila, ale natrhla, vysypala som z nich zihlavu do misky a pridala som do toho lyzicku smotany. Tuto zmes som naniesla na plet /treba to robit nad umyvadlom/. Po chvilke zacala opadavat, tak som si tvar jemne premasirovala dlanami. Zihlavova maska teda posluzila aj ako piling. Samozrejme, treba to potom zmyt.

Napokon, tesne pred spanim, som plet potrela vatovym tamponom namocenom v silnom zihlavovom caji.

Naozaj mi to pomohlo viac ako draha kozmetika a nestalo ma to ani 1 euro, len trochu viac casu. Odporucam vyskusat :)

lulu256

tak ja mam tiež kladný vztah k zihlave, najlepsie je ked si natrhás mladu a z čerstvej uvariš čajik :) ( pokial byvaš na dedine :D ) mne tiež velmi pomohla, ale nepila som take množstvo, ja som si dala tak mx. 3 deci za deň aj to nie kazdý den, ale ono to vraj prečistuje krv takže z toho mi vychadza ze nemam krv v poriadku :/ .. ale rozhodne treba vyskusat a v tom case ked to budes piť tak netreba použivat žiadny make-up a ani nijaku kozmetiku iba pletovu vodu , lebo casto sa stáva ze clovek je vyhádzaný práve z kozmetiky ...

siisa 25

ludia len to neprehanajte zs tou zihlavou ako ja,zvysilo sa mi z toho zelezo v krvi a este mi zistili aj alergiu na zihlavu,ale je pravda,ze moze to pomoct v liecbe akne

hraskulca,moze sa to zo zaciatku podla mna aj zhorsit,lebo sa Ti koza zvnutra cisti a vsetko co tam mas Ti to moze povyhadzovat na povrch,takze este vydrz a uvidis za taky mesiac dva ci to pomohlo,uz to pijes dost dlho takze to nevzdavaj

hraskulca

je mozne,ked pijem zihlavovy caj cca3 tyzdne ze by to mohlo zhorsit akne??pred tym som ho pila len kvoli takemu podkoznemu akne..len taka krupicka,a teraz som cela vyhadzana cervene bolave vyrazky?! no som dopadla a uz mi tak zachutil :(

Gill

bibba, ja som ho naopak este nepila, ale asi zacnem :) Na zaciatku som som to robila rano a vecer, vecer som sa najprv odlicila aby som ten repik davala uz na cistu tvar. Vtedy som si este davala make-up, aby som to akne zakryla, ale teraz mi staci uz len sem tam dat korektor. Na odlicovanie som pouzivala hlavne antibakterialne mydlo. Potom sa mi plet upravila :)
A teraz si ten repik davam uz len vecer a je to fajn :)

bibba

Gill

ok, dobre... mala som presne tento sypany. uz sa mi minul akurat predvcerom :) ja som ho pila... tak skusim aj zvonka :) a toto si robila raz za den alebo kolko krat za den? :))

Gill

bibba, kludne sa pytaj :)
Ja si kupujem len sypany a robim si ho tak, ze ho nasypem do normalne do misky (takej mensej), zalejem, necham asi 15 minut vyluhovat a potom ho ocedim, aby proste ostal len cisty caj. Za ten cas akurat tak trochu vychladne, ze je este teply, ale nie horuci. Potom si ho beriem do kupelne v tej miske, misku dam do umyvadla, naklonim sa a normalne naberiem do ruk a oplachnem si v tom tvar. Az kym sa uz vsetok neminie.
Vyskusaj to, mne to velmi pomohlo a ked ti to nezaberie, tak ta jeden balicek caju aspon nezruinuje :D A je to prirodne, takze uskodit to nemoze :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlacnejsia zbran proti akne - zihlava - Fórum - ZDRAVIE.sk