90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

Scherylll

nicka1 prosím ťa mohla by sa si mi ozvať na mail, chcela by som sa spýtať na niektoré podrobnosti, ďakujem - Scherylllka@azet.sk

atam

labu???ahoj,nejdem ti pisat,ako som skoncila s dietou,len ta chcem pozdravit....ked zas zacnem,tak ta budem urcite informat....
dufam,ze ty s tvojou pevnou volou makas na sebe a chudnes ostosest....pa pa

akzuz

nicka1

Veru, pravdu máš. ja osm začala v piatok,dnes mám druhý den, jooj, dúfam zvládnem...Kedže to už máš za sebou, "jedno kolo" mohla by si mi napísať,a ko napr vyzeral tvoj škrobový, bielkovynový den...a tak:-D

Dakujem

zuziso

Ahojte mohli by ste aj mne poslat nejaku 90 dnovku,ale tak aby tam boli normalne jedla,a otraviny ktore kupim na Slovensku.Mozno pre mna by bla super nejaka ovocna,ale moze byt aj ina.Ak by mi ju niekto poslal tak na mail zuziso@gmail.com
velmi pekne dakujem