90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

rejocka

Ahojte,ja som túto diétku držala a išlo dole 10kg,ani som nehladovala a tešila som sa z toho,teraz to robím druhý krát a chcem to skúsiť aj s cvičením-prvý krát som necvičila,teraz to pôjde pomalšie určite,ale pridám sa k vám a pôjde nám to lepšie,dnes mám bielkoviny.ahojte a pekný dníček

atam

ahoj nicka1,tak uz mas len den a zacinas....dufam,ze si si to nerozmyslela.Mna dnes cakaju vitaminy a dost sa tohto dna bojim,i ked baby na fore pisu,ze sa to da....ja viem,ked som drzala tuto dietu,ze sa to dalo,ale aj tak mam obavy,ze urobim nejaky prehresok....tak uvidim,budem ta informovat,pa pekny dnik....

nicka1

hej, je to pravda, so mnou ju držalo vtedy kopu kočiek/žien čo už ju raz držali a schudli za 1.mesiac max.3-4 kg a tie, čo sme ju držali po 1.x, tak 6-8 kg išlo dole... takže to pravda asi bude...

nicka1

no to by bolo super, keby sme už mali za sebou aspoň mesiac... :D ja som vtedy za prvý mesiac schudla 8 kg! vieš čo to bolo? akože vau... :D ale viem, že teraz to už tak ľahko nepôjde... budem rada, ak aspoň 3-4 kg pôjdu dole za mesiac...

atam

ci vyzeram lepsie,to neviem posudit...,ale to nie je podstatne,ide mi hlavne o to,aby som zas bola "vo svojej kozi" a hlavne,aby som nemusela menit komplet cely satnik...tak som rada,ze ideme dat dole take mnozstvo kg,uz aby to bolo,co povies????

nicka1

no ja som na tom o čosi horšie... mám tesne po dvadsiatke... :D výšku 164 cm a tiež mám 70 kg... a tiež chcem ísť na 60... jéj, máme rovnaké ciele... Ja si myslím, že sa to dá dosiahnuť... ale ty určite vyzeráš lepšie, lebo si o dosť vyššia odomňa... :D

atam

mam tesne po tridsiatke,vysku 176 a vahu 70 kg,chcela by som ist na 6O kg,je to vsak velmi vela,ale nie tak davno som tu vahu mala a tak som sa citila ok,neviem vsak,ci to dokazem,ale budem sa pre to snazit urobit maximum.
mne velmi pomaha toto forum,to,ze v tom nie som sama
a tvoje miery a vek???

nicka1

ja som ju držala od nového roku, ale tiež nie do konca, "len" 2 mesiace, nejakých 75 dní... A schudla som 11 kg... A teraz by som tiež ešte toľko chcela schudnúť...tak dúfam, že sa mi to podarí... Akú máš výsku/váhu/vek...ak môžem vedieť... :D