90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

atam

merilinka:no asi vsetci na tomto fore,teda na tejto teme sa o tuto dietu pokusame,niektori velmi uspesne,ini s malymi ci velkymi prehreskami...budes nam pisat ako pokracujes???ak dobre citam,tak si mala dnes vitaminy,vsak?

merilinka

kto tu chudne totou dietou?lebo nas je dako malo,ja mam 4ty den zhresila som dneska 2ma kaiserkami:(no newadi,zajtra sa dako nastartujem drzim palce wsetkyyym:)

atam

labu:ja mam tesne po tridsiatke,mala som ju vo februari...to sme skoro rovesnicky...no ja neviem,tych nahod je teda dost,co povies???

labu77

no, som tu už niekoľko rokov a je mi tu dobre. Mne bude v auguste 30. A rozhodla som sa si dať takýto darček k narodeninám, že schudnem niekoľko kíl.
Koľko je tebe?

atam

labu som z vychodu 34 km od kosic zo Secoviec....pochadzam sice zo stredneho slovenska,ale praca a neskor aj manzelstvo ma zaviedli sem....a ty???a kolko mas rokov,ci som sa uz pytala???
no vidis,stale ma presviedcas o sile svojej osobnosti...