90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

atam

ahoj. Ako tak citam tuto diskusiu, mam strasnu chut zacat aj ja. Mohla by si mi, prosim ta, poslat tu dietu na mail? Strasne ti budem vdacna... dik, monca

zrela žena

labu77...musim skonstatovat,ze doteraz sa mi celkom darilo,az naozaj na tie oslavy v praci....nazaj nechcem trhat kolektiv,tak sa rdasej snazim.Pacujem v zdravotnictve,co je aspon u mna nadherna praca.....

labu77

Aj ja som sa musela niečoho vyvarovať a musela som tiež povedať, že držím dietu. A pravda, niektorí sa na to tvárili teda iba nejakými posmešnými výrazmi, ale mne je to asi "šumák"
A ako ti to ide zrelá žena? Aké máš už skúsenosti s dietou?

zrela žena

atam,labu77 a vsetky ostatne.....totalne som zlyhala na 11 dni...v praci same oslavy,jednoducho sa tomu neda zabranit,takze chlebičky,vino....no co som mala pevedat,"ze drzim dietu a preto si nic nedam:?urcite nie som taka svinucha,a jasne,ze nepokazim oslavu.Ale od zajtra pokracujem ....

labu77

Ahoj atam,
tak dnes mám vitamíny. Skúsila som jahody a banány a ešte som si vzala do práce nektarinky.Deň blbec som mala včera. Nejaké problémy v práci, ktoré som musela riešiť a to sa ešte pretiahlo do dnešného rána. Ale musí sa niečo diať, aby sa nepovedalo.
Zajtra ma čaká vodový deň, tkž. uvidíme. Ale celkom sa naň aj teším..
V akej oblasti pracuješ?

atam

labu:ahoj,den mam za sebou...bol pracovne velmi tazky a hlavne dlllllhyyyy....
doma som mala este kusok syra,tak som zjedla ten,dva pomarance a jedno jablko...akurat som velmi malo pila...nebolo kedy...
zajtra idem tiez skoro rano a domov pridem asi az okolo 16 hod,idem do roboty zas bez jedla,ja si akosi nestiham nic ani navarit....a to mam zajtra svoj najoblubenejsi dietny den,t.j.skroby...
dnes som sa postavila zas na vahu a ziaden ubytok....ale ja viem preco...predsa som mala cele dva dni prehresky a tak sa to aj odrazilo....stale sa na seba hnevam...
a co ty,ako si stravila den????
ty mas zajtra ten vodny den,takze mesiac za sebou???

labu77

Ahoj atam, ja som to mala super. Dnes som trošku polámaná z cvičenia, ale dá sa. Zlostí ma koleno. A musím povedať, že bosu je super vec.
Kúp si nejaký syr, ten zasytí a je aj chutný. Ja sa chystám na jogurtové tzaziky, ako som o tom písala minule. Dnes mám UH. Ale ja sa hlavne teším, že mi to nerobí problém a že to zvládam už aj bez prehreškov :)

atam

ahojte,dobre ranko....ponahlam sa do prace:-(
labu:
dnes mam tie bielkoviny a fakt neviem,co si dam...nemam nic nachystane...snad to dako prezijem...
pekny den vsetkym...