Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozhodnut sa o buducnosti....

Príspevok v téme: rozhodnut sa o buducnosti....
STAJACIK

Mam problem,spriatelom sme 7 rokov, pred caom prisiel ze ostane byvat doma s rodicmi a ma vyplatit brata, kedze v dome ma svoju pracu ktorej sa venuje tak si myslim ze hlavne koli tomu tam chce byt, s navrhom teda ze nech vyplati brata to mal urcite od rodicov, ja som mu povedala ze ja chcem mat svoje nikomu nechcem byt vdacna ze mi niekto nieco dal, ze a kedy budeme sami byvat ked budem mat 70 rokov? potom sme temu neotvarali dlho az teraz ja som proste taka ze na otazku byvania len a len sami preferujem. my povedal ze co ze on bude byvat doma ze co stale strajkujem ze on od tial neodide a ja mam bud alebo potom hm... co by ste robili vy?

barbiegirl

Rýchlo sa ho zbav,NEOLUTUJEŠ!!!vobec mu na tebe nezáleží,ked sa stebou ani neporadil,a nechce o tom diskutovat.taký ti za to nestoji.zaujima sa len o seba,teraz je to byvanie a neskor to bude co?partneri maju byt partnermi vo vsetkom.

STAJACIK

NO MOZNOSTI JE SI POSTAVIT SVOJE LENZE ON TO BERIE Z HLADISKA VELKA DIELNA KDE DRE OD SKOLY A JEHO TATKO POJDE DO DOCHODKU A KOMU BY TO OSTALO CO BY TAM BOLO ZE CI BY SA TAM KURI NAHANALI. ALE MYSLIM ZE TO HO NAHZUCKALI FOTROVCI LEBO SI MYSLIM ZE A ONI TO VEDIA ZE PRO NOM SA BUDU MAT LEPSIE AKO PRI JEHO BRATOVI SOM ZUFALáááá.

jajka001_

byvat so svokrovcami, to je teda radost...by si rychlo olutovala. jedine ak nemate inu moznost...ale urcite mate. a ked nepovoli a neberie ohlady na teba, tak je sebec. byvanie je zasadna vec.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozhodnut sa o buducnosti.... - Fórum - ZDRAVIE.sk