čo poviete na moju váhu?

majuska125

inac co takto chudnut spolu?a dat si spolocny ciel?Lbeo podla mna je super,ze sme sa nasli presne tie co mame take iste vysky a wahy:)a podobne miery,podla mna by sa nam chudlo lahsie spolu,dame si dake ciele a je to:)a uz len sa k tomu spravnou zivotosprawou dopracowat:)co wy na to??

majuska125

ahojte sme na tom rovnako ja mam 160 a 54:)tiez mala som dakedy 51 a straaasne dawno 48:D,ale z 55ky na 51 som sa dostala posilkou,a drzala som dietu ale riadne som sa prejedala a je to wsetko s5 teraz by som to chcela dat an tu 50,ale radsej sportom ako dietami,to aj tak naberiete spat raz,treba na to ist pomaly ja mam ciel do konca juna dat 50,ale hlavne si vysportovat postavu dala som si 3krat beh po 30min a sem tam aj kalanetiku musim cvici je to strasne sobra vec na telo:)

Lucinkaaaaaa

sally12345 : Nepresviedcam Ta, ze mas idelanu postavu a vyzeras super,lebo Ta ani jedna z nas nevidela.A spokojna s postavou musis byt hlavne Ty,ale aj ja si myslim,ze Tvoje miery su viac nez super.
Missky maju miery 90-62-92 a to su naozaj chuducke dievcata.Takze si myslim,ze aj Ty si chuducka.
Moja kamoska ma obvod stehna 50,miery 85,58 a 86 a je vychrtla.Takze nechci sa tam dopracovat.