Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO KUPIT CHALANOVI ?

BadCars

Tip na darcek pre chalana.Dajte mu vyrobit karikaturu jeho vlastneho auta,alebo auta po ktorom tuzi,ktore sa mu paci.Viac info na auto.badboys@gmail.com
Galeria tu: pokec.azet.sk

alzbee

Neviem, ci len v mojom okoli su taki chalani alebo aj ini su taki, ale ti moji kamosi mi casto hovoria, ze oni ako chlapi nechcu nejake drobnostky,ktore im budu potom stat na policke a zapadat prachom :-P...ze chcu nieco prakticky vyuzitelne:)) ale co by to mohlo byt? ja priatelovi zvacsa kupim nejaky nahrdelnik, naramok, alebo boxerky, ci tricko, popripade nejaku kozmetiku, o ktorej viem, ze to je jeho oblubena vona...Darmo, chlapom sa tazko cosi kupuje:-/...im je dobre-vedia, ze ked nam kupia plysiacika, tak toho plysiacika budeme zboznovat, ze nebude stat na policke, ale budeme zaspavat s nim v naruci:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CO KUPIT CHALANOVI ? - Fórum - ZDRAVIE.sk