Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

FEROZ

Výrobok fine6 som kúpil vďaka kladným recenziam a tieto recenzie môžem
potvrdit. Veľmi dobre sťahuje hemoroid do vnútra, na začiatku ma trochu
pálil, ale úľava perfektná. Samozrejme kombinujem to pravidelným
sprchovaním po stolici, je to ešte lepšie

bigo01

Sws, aj ja som mal tento problém, používal som milaniv cca maximun 2 mesiace. A už to je v poriadku. Takže tak.
A ten čo tu píše na adresu milaniv, že si tu niekto robí lacnu reklamu tak neviem.
Objednával kamarát som mu poradil cez stránuk www.hemoroidy-hemeroidy.sk.
A dozvedel sa ,že milaniv odkúpila farmaceutická firma delta medical, takže ten kto vie koľko je 2 a 2 si dá dokopy, že žiadna farmaceutická firma by nevyhadzovala peniaze von oknom za niečo neučinné. V lekarni stoji 22 eur takže o 8 eur viac .)

RNG

Hemoroidy su forma krcovych zil, to sa neda vyliecit, to sa da len potlacit,zmensit, aby to nerobilo prpoblemy a nekrvacalo.
Lekarske nazory, ze sa to vyrezanim, tych zil napravi zialbohu nic nevyliecia, lebo sa vytvoria druhe a pri operacii sa znizuje celkove cirkulacia krvi v tej oblasti. To nie je priam idealne. Naviac operacie maju svoje rizika, o ktorych sa dost mlci.

thor

mne pomohla miska ovs.vlociek s medom kazde rano.po troch mesiacoch sa dostavili vysledky.nepotrebujem uz ziadne maste ani cipky..:) a samozrejme dodrzujem prisnu hygienu.po kazdej potrebe umyt vodou.moze sa to zdat narocne,ale clovek si casom zvykne a uz to berie ako samozrejmost:) drzim palce!

mmama

Zdravím, posledny rok začali problemy s tvrdou stolicou,ktoré som stravou (zelenina,ovocie,pohánka,žiadny chlieb, velmi málo masa)nedokázala eliminovat.psyllium bola pre mna katastrofa. Až teraz som nasla pre seba definitívne riešenie. Ráno na lačno aloe vera(35ml) od f.barnys s vodou. potom ranajky-kusok chleba s maslom a jablkom. Potom vata caj(z lekárne).cca 2hod po obede pomleté lanove semiacka (1,5polievk.lyzice semiacok pomeliem rano a vezmem do práce)vypijem zmiesane s vodou.potom hned este pohar.lahsia vecera a zase vata caj a jablko.medzi tym stale vela tekutin.jedlo obsahuje najviac zeleniny.aloe vera upravuje ph v crevach a zmakcuje stolicu. celkovo mám makku stolicu-\\\\\\\"nedrie\\\\\\\" konečník), ide lahko von, má ten správny tvar aj objem.skoda ze to prislo tak neskoro.pred par dnami mi zasili fisuru.

SEMKO

Ja to mám,už 30 rokov.Doporučujem,po každej stolici poriadne umytie konečnika a ošetrenie masťou,alebo čipkom.

roman molnar

mam ich uz niekolko rokov a pred mesiacom som zazil niečo strašne ,bolesti silny zapal,nemohol som sediet, ležat,stat proste nič krvacal som bolest bola tak neznesitelna že som už nevladal .šiel som na pohotovost kde to lekar zatlačil dovnutra niečo ukrutne a predpisal mi ,,detralex \" na spevnenie stien žil a ciev po troch dnoch som prestal krvacat,,mastu\"ta mi neako nepomohla tak som dostal čuduj sa svete ,,gafrovu \"mast na vonkajšie použitie a je mi o 100 percent lepsie .treba viacej pit lepšie sa stravovat pohub .ked musite chodte nazadržiavajte to!netlačte silou,pozor na prechladnutie!všetkym vam prajem uzdravenie sam som si vytrpel dost!snad som aspom trochu pomohol hlavne sa nehanbite ist k lekarovi je tam od toho!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk