Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

pozri-

hemeroidy nevznikaju len zo sedenia ale aj z nadmerneho pohybu...
treba v prvom rade precitat co su to hemeroidy...

harmasan

majusko1234: ak mas "zdravu" zivotospravu podla rad v tychto diskusiach, tak tie rady asi nestoja za nic, vsakze, pouzivame vlastny rozum, alebo google

majusko1234

Ahojte, v mojom pripade sedavam v praci za PC takmer kazdy den. Mam hemeroidy aj napriek tomu, ze casto sportujem plavanie, beh (cca 10-20km) horska cyklistika, pracujem na zahradke atd.. Co sa tyka jedla, tak sa neprejedam, na ranajky vzdy musli (ciste ovsene vlocky s kukuricnymi lupienkami a ovocim s najmensim mnozstvom pridaneho cukru), snazim sa jest 5x denne s vela ovocim a obmedzujem sladkosti....Tak fakt netusim co mam este zlepsit, ked v praci musim sediet :(

miaumiau

Asana: odporučam Dr. Popov - nechtikova masticka. Je to cisto bylinny produkt - obsahuje 7 byliniek. Je vyborna na krcove zily a ma hojive a protizapalove ucinky.
Urcite lepsí ako vazelina (tu som použivala predtym, ale to bolo fakt o nicom - ako pri vsetkych ropnych produktoch - vysušena pokožka) Teraz som este objavila vazelinu s jojobovym olejom, tak uvidim .

asana

som po 2 porodoch,a často ma svrbi zadok,nekrvacam,len to svrbenie je neznesiteľne,v noci si to naškrabem,ani o tom neviem,a rano už to pali.stolicu mam v poriadku,robili mi testy.prosim o radu na niejaku mastičku.dakujem!

anonym_2137

nižšie som už písala, že mám s tým aj ja problémy, teraz to bolo z hnačky. Keďže som potom 2 dni nemala stolicu, tak sa mi to môžem povedať dalo ako tak do normálu s tým Detralexom, masťou Faktu a tým kúpelom z dubovej kôry. No teraz ma to okolo konečníka tak svrbí, že sa idem zblázniť. Neviem či už som alergická na tú masť alebo čo. Doteraz ma nikdy hemoroid nesvrbel. Môže to byť z toho? Ak máte takú skúsenosť, čím to potierate?

RNG

Cistit, mastit a tak vyliecit. Mojmu otcovi to pravcovalo vyse 50 rokov, mne uz aspon 20, takze je to navod dobry.
Vyrezat to adresuje aj tak len docasne a je to casto skodlive.
Ked sa to zanedba, tak trpis a krvacas. ked sa to kazdodenne osetruje, tak mas klud a pokoj.

Alzbeta01

Ja trpim tiez hemoroidmi, mavam svrbenie a niekedy to hodne komplikuje zivot. Chcela som si to dat chirurgicky odstranit ale lekar nechcel, ze este to nemam tak zle. Nechapem, preco mam cakat dalsich neviem kolko rokov ked sa pre to nebudem uz moct ani vsrat bez bolesti a krvi a az potom mi to zoperuju. Nasla som dobry clanok o alternativnych moznostiach liecby, tu: www.biolampa.info

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk